اخبار مرتبط
احداث ورود و خروج خط 132 کیلوولت رامهرمز - باغملک در پست میداوود/ اقدامی برای توسعه زیرساخت های برق در منطقه
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از پایان عملیات احداث ورود و خروج خط 132 کیلوولت رامهرمز- باغملک در پست میداوود و برقداری آن خبر داد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از پایان عملیات احداث ورود و خروج خط 132 کیلوولت رامهرمز- باغملک در پست میداوود و برقداری آن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار کرد: عملیات احداث ورود و خروج خط 132 کیلوولت رامهرمز- باغملک در پست میداوود شامل تامین تجهیزات، عملیات ساختمانی، نصب برج و سیم کشی به طول 16 کیلومتر به پایان رسید و برقدار شد.
وی ارزش سرمایه گذاری این پروژه را بالغ بر 215 میلیارد ریال اعلام کرد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تامین انرژی پست 132 کیلو ولت میداوود را مهم ترین هدف بهره برداری از این پروژه دانست و افزود: پایداری شبکه و کاهش بار شبکه فوق توزیع شهرستان باغملک و تامین برق بخش های خانگی، کشاورزی و ایجاد زیرساخت های لازم جهت توسعه بخش های مختلف در منطقه، از دیگر اهداف بهره برداری از این پروژه است.
دشت بزرگ تصریح کرد: از مهر ماه سال 98 تاکنون 230 کیلومتر مدار خط و 113 کیلومتر مدار هادی پرظرفیت به بخش انتقال و فوق توزیع شبکه تحت نظارت این شرکت در استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد اضافه شده است.
تمام/
تاریخ:
1399/08/03
ساعت:
09:09
کد خبری:
1189
تعداد بازدید صفحه:
870
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal