اخبار مرتبط
تقدیر مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان از سرعت عمل پرسنل در وارد مدار کردن ترانس آسیب دیده پست اهواز جنوبی/ یک رکورد بود
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از عوامل و دست اندرکاران انتقال و جابجایی ترانس آسیب دیده پست اهواز جنوبی و وارد مدار کردن ترانس جایگزین در کمترین زمان ممکن درتابستان سال جاری، تقدیر و تشکر کرد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از عوامل و دست اندرکاران انتقال و جابجایی ترانس آسیب دیده پست اهواز جنوبی و وارد مدار کردن ترانس جایگزین در کمترین زمان ممکن درتابستان سال جاری، تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در این آیین تقدیر و تشکر گفت: حادثه رخ داده برای ترانس 230 کیلو ولت پست اهواز جنوبی با ظرفیت 125 مگاولت آمپر، مهم ترین حادثه تابستان شرکت برق منطقه ای خوزستان بوده که با سرعت عمل و مسئولیت پذیری پرسنل شرکت، برطرف شد.
وی بیان کرد: به دلیل پرباری شبکه و فشاری که به دیگر تجهیزات به دلیل از مدار خارج شدن ترانس پست اهواز جنوبی وارد می شد با تلاش های شبانه روزی مجموعه برق منطقه ای خوزستان ( مدیریت حراست، امور حمل و نقل، معاونت بهره برداری و تعمیرات) ترانس جایگزین با وزن 140 تنی از آبادان به اهواز منتقل و بعد از جابجایی آن با ترانس معیوب و دمونتاژ، وارد مدار شد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: جابجایی و وارد مدار شدن ترانس انتقال در حالت عادی حدود یک ماه زمان می برد اما به دلیل پرباری شبکه و تلاش همکاران برای حفظ پایداری شبکه، این کار در مدت یک هفته به سرانجام رسید که یک رکورد محسوب می شود.
دشت بزرگ ادامه داد: به پاس این اقدامات ارزشمند و بسیجی که صورت گرفت از همه عوامل و دست اندرکارانی که در وارد مدار شدن ترانس جدید پست اهواز جنوبی نقش داشته اند تقدیر و تشکر می شود.
بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از چهار نفر از عوامل اجرایی حادثه پست اهواز جنوبی به نمایندگی از سایر همکاران تقدیر و تشکر کرد.
مرداد ماه سال جاری بود که به دلیل دمای بالا و پرباری شبکه، ترانس 230 کیلو ولت پست اهواز جنوبی به ظرفیت 125 مگاولت آمپر دچار حادثه و از مدار خارج شد که بلافاصله با حضور نیروهای بهره بردار و تعمیرات، تصمیم به انتقال یک ترانس رزرو از آبادان گرفته شد و در مدت زمان یک هفته ترانس جایگزین به اهواز جنوبی منتقل، دمونتاژ و وارد مدار شد.
تمام/
تاریخ:
1399/07/28
ساعت:
13:15
کد خبری:
1188
تعداد بازدید صفحه:
1212
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • شرکت برق منطقه ای خوزستان_0
  • شرکت برق منطقه ای خوزستان_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal