‏توسط روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان / جشن عاطفه ها در دبستان فرهنگ برگزارشد‏
‏توسط روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان / جشن عاطفه ها در دبستان فرهنگ برگزارشد‏
جشن عاطفه ها توسط روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) اهواز در دبستان فرهنگ برگزار گردید که هدایایی به 90 نفر از دانش آموزان نیازمند این مدرسه اهدا شد .

این هدایا که با کمک های مادی کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان و کمیته امداد امام خمینی (ره ) اهوازتهیه شده بود شامل کیف مدرسه، نوشت افزار و لوازم ورزشی بودند .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، این مراسم با حضور وحید معرف مشاور مدیرعامل و سرپرست دفتر هیات مدیره ، شهناز احمدی روزبهانی مشاور مدیرعامل در اموز زنان و خانواده ، ناهید غلامحسین مدیر روابط عمومی و تعدادی از مسولان کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار گردید .

مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان در این مراسم گفت : جشن عاطفه ها یک برنامه فرهنگی - اجتماعی است و عرصه ای برای ابراز علاقه و یاری رساندن به کودکانی است که به دلایل مختلف نیازمند کمک و همیاری هستند .

ناهید غلامحسین افزود : برگزاری اینگونه جشن ها توسط دستگاههای مختلف در طول سال می تواند به همگرایی عاطفی در جهت حل مشکلات قشر نیازمند جامعه منجر شود و امیدواریم همه در این عزم عمومی مشارکت داشته باشند .

وی با تقدیر از کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت : کمیته امداد فقط بخشی از مسوولیت کمک به دانش آموزان محروم و نیازمند را می تواند به دوش بکشد و همه اقشارجامعه می توانند با مشارکت و حضور فعال در برگزاری جشن های عاطفه ها نقشی ماندگار در کمک به دانش آموزان محروم و نیازمند ایفا کنند .

گفتنی است دبستان فرهنگ در شهرستان کارون و در منطقه هادی آباد قرار دارد .

تمام /
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1392/09/17
ساعت:
12:00
کد خبری:
97
تعداد بازدید صفحه:
8
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal