‏در سفری یک روزه / مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از ناحیه بهره برداری شرق بازدید کرد‏
‏در سفری یک روزه / مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از ناحیه بهره برداری شرق بازدید کرد‏
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان و هیات همراه در سفری یک روزه از ناحیه بهره برداری شرق بازدید و در جریان فعالیت های این ناحیه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، محمود جانقربان در این بازدید از پست امیدیه یک و دو ، پست امید و طرح های در حال اجرا در شهرستان امیدیه بازدید و دستورات لازم را برای بهبود وضعیت پست ها و خطوط انتقال و فوق توزیع صادر کرد.

در ادامه این سفر مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان پس از بازدید از امور بهره برداری ناحیه شرق با شرکت در نشست مشترک با حضور معاون بهره برداری ، مدیریت بهره برداری انتقال و مسوولان این ناحیه به بررسی وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع پرداخت .

جانقربان با تقدیر از عملکرد این ناحیه گفت : پایداری شبکه برق در ناحیه شرق بسیار اهمیت دارد که با انجام پروژه های بهینه سازی و تعمیرات ایستگاهها در جهت تامین و ثبات برق توسط کارکنان زحمتکش بهره برداری، وضعیت انرژی الکتریکی در این منطقه بسیار پایدار بوده است .

درادامه ، گزارش وضعیت رفاهی و خدماتی کارکنان ناحیه مطرح و دستورات لازم جهت بهترشدن این امورتوسط مدیر عامل شرکت صادر گردید .

در این جلسه محسن علی پناهی مدیر امور بهره برداری ناحیه شرق گزارشی از عملکرد و وضعیت کنونی شبکه انتقال و فوق توزیع و مسایل و موضوعات مختلف ارایه داد .

گفتنی است بیژن بابادی معاون بهره برداری، کیوان خورسند معاون منایع انسانی، صمد صباغ مشاور مدیرعامل در امور انتقال و فوق توزیع ، محمد رضا هنربخش مدیریت بهره برداری انتقال و چند تن از مدیران بهره برداری ، مدیرعامل را در سفر یک روزه به ناحیه شرق همراهی کردند.


تمام /
تاریخ:
1392/09/05
ساعت:
08:48
کد خبری:
91
تعداد بازدید صفحه:
13
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal