‏در معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان / جلسه هم اندیشی نظام پیشنهادها برگزارشد‏
‏در معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان / جلسه هم اندیشی نظام پیشنهادها برگزارشد‏
جلسه هم اندیشی نظام پیشنهادها با معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور معاون منابع انسانی ، دبیر کمیته نظام پیشنهادها و همکاران منابع انسانی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، این جلسه با هدف هماهنگی بیشتر بین واحدهای شرکت در راستای بررسی وضعیت پیشنهادهای رسیده و راههای انگیزشی برای ارایه پیشنهاد از سوی کارکنان برگزار شد.

رستم شمس در این جلسه گزارشی از وضعیت نظام پیشنهادها ارایه داد و گفت : اهداف نظام پیشنهادها انعکاس نظرات کارکنان به مدیریت ارشد شرکت، بالا بردن روحیه کار گروهی و کمک به مدیران ارشد شرکت از طریق بهبود فرآیندها و کاهش روش کاری هستند .

وی اضافه کرد: شرکت برق منطقه ای خوزستان با توجه به وظایف و شرایط ویژه خود و ارتباط مستمر با گروه های مختلف جامعه همواره به پیشنهادها و ایده های نو در مسیر خدمتگزاری به مردم و توسعه مشارکت، به عنوان یک سرمایه گرانبها نگریسته است.
شمس تصریح کرد: نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها با هدف ارتقا کمی و کیفی خدمات صنعت برق و در نهایت ارتقا بهره وری این صنعت زیربنایی تشکیل شده است.
مدیردفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: ابلاغ فراخوان نظام پیشنهادها توسط واحدها ، هدف گذاری مدیریتی شاخص های کمی نظام پیشنهادها بر اساس خط مشی وزارت نیرو، الگو سازی رفتاری مدیران در حمایت از نظام پیشنهادها، ارتباط نظام پیشنهادها با سایر نظام های ارزیابی عملکرد، ممیزی های مدیریتی از عملکرد واحدها در نظام پیشنهادها، برگزاری جلسات هم اندیشی جهت جذب ایده های خلاقانه کارکنان و انتشار و توزیع و اطلاع رسانی مناسب آیین نامه توسط کمیته های تخصصی فعالیت هایی هستند که به منظور جلب مشارکت و ترغیب کارکنان باید صورت پذیرد .
وی اظهار داشت: مطابق برنامه وزارت نیرو ، مقرر شده در آبان ماه سال جاری نسبت به ارزیابی نظام پیشنهادها در شرکت های زیر مجموعه وزارت نیرو با مدل ارزیابی ملی نظام پیشنهادها صورت گیرد .
در ادامه این جلسه با اهدا لوح سپاس با امضای مدیرعامل شرکت از غلامرضا غلامی یکی از افراد فعال که پیشنهادهای خوب و ارزشمندی ارایه داده بود، تقدیر شد.
در پایان این نشست ، حاضران به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.


تمام /
 
تاریخ:
1392/08/15
ساعت:
10:14
کد خبری:
85
تعداد بازدید صفحه:
13
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal