‏در معاونت طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان / جلسه هم اندیشی نظام پیشنهادها برگزارشد‏
‏در معاونت طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان / جلسه هم اندیشی نظام پیشنهادها برگزارشد‏
جلسه هم اندیشی نظام پیشنهادها در سالن اجتماعات معاونت طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور دبیر کمیته نظام پیشنهادها و معاون طرح های توسعه برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، این جلسه با هدف هماهنگی بیشتر بین واحدی در راستای بررسی وضعیت پپیشنهادهای رسیده و راههای انگیزشی برای ارایه پیشنهاد از سوی پرسنل برگزار شد .
رستم شمس در این جلسه گزارشی از وضعیت نظام پیشنهادها در وزارت نیرو، شرکت برق منطقه ای خوزستان و واحدهای سازمانی ارایه داد و گفت: حرکت در مسیر ابلاغ سیاست های کلی نظام اداری کشور ، ماده 20 قانون خدمات کشوری و اجرای ویرایش جدید نظام نامه تحول اداری وزارت نیرو تکالیفی هستند که برای ما مشخص شده است.
وی اضافه کرد: براین اساس شرکت برق منطقه ای خوزستان با توجه به وظایف و شرایط ویژه خود که در ارتباط مستمر با آحاد مختلف جامعه می باشد همواره به پیشنهادها و ارایه ایده های نو در مسیر خدمتگزاری به مردم و توسعه مشارکت به عنوان سرمایه ای گرانبها نگریسته است.
شمس اظهار داشت: به همین منظور نظام پیشنهاد در شرکت برق منطقه ای خوزستان در سال 85 استقرار یافته است در حالی که در وزارت نیرو سال 86 نظام پیشنهادها به صورت رسمی راه اندازی شده است.
وی خاطرنشان کرد: نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها با هدف ارتقا کمی و کیفی خدمات صنعت برق و نهایتاً ارتقا بهره وری این صنعت زیربنایی تشکیل شده است.
مدیردفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری شرکت برق منطقه ای خوزستان با اشاره به نقش مهم مدیران در کمک به تقویت نظام پیشنهادها افزود: مدیران باید فرصتی بوجود آورند تا افراد پدیده تغییر را بپذیرند و نظرات و عقاید خود را تقویت کنند ، به افراد آزادی عمل بدهند و برای افراد خلاق و سخت کوش ارزش قایل شوند ، فضای محرک خلاقیت را در سازمان ایجاد کنند و همیشه آماده شنیدن پیشنهادها باشند.
در ادامه این نشست ، حاضران به بیان دیدگاهها و پرسش های خود پرداختند.
تاریخ:
1392/08/04
ساعت:
09:26
کد خبری:
80
تعداد بازدید صفحه:
14
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal