‏رییس گروه آمار و اطلاعات شرکت برق منطقه ای خوزستان / استفاده از آمار به پیشبرد اهداف شرکت ها کمک می کند‏
‏رییس گروه آمار و اطلاعات شرکت برق منطقه ای خوزستان / استفاده از آمار به پیشبرد اهداف شرکت ها کمک می کند‏
رییس گروه آمار و اطلاعات دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: استفاده از آمار بهترین نتایج را برای پیشبرد شرکت ها و سود به دنبال دارد .
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، حسن بخردی به مناسبت روز آمار در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: متخصصین آمار علاوه بر تکنیک های علم آمار از توانایی‌های بالقوه جهت برقراری ارتباط برای حل بسیاری از مشکلات و مسائل موجود در جامعه استفاده می‌کنند.
وی ادامه داد: آنها همچنین در تعیین روش‌های نمونه‌گیری، جمع‌آوری داده‌ها، نظارت بر اجرای مطالعه، پردازش و تفسیر داده‌ها و نظردادن در مورد نتایج مطالعات به دست آمده نقش ایفا می‌کنند.
بخردی تصریح کرد: به روشنی می توان گفت در حال حاضر بیشترین استفاده مدیران و کارشناسان از علم آمار ، جمع آوری داده ها و ترسیم چندین جدول و نمودار می باشد در صورتی که همین اطلاعات و داده ها می توانند در صورت تحلیل و بررسی آماری، بهترین نتایج برای پیشرفت شرکت و سود دهی بنگاه اقتصادی داشته باشند.
وی اظهار داشت : البته حرکت های جدیدی در این رابطه صورت گرفته و روز به روز اهمیت و حساسیت اطلاعات و آمار و نتایج حاصل از تحلیل های آماری و همچنین استفاده از علوم جدید آماری بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.
بخردی گفت: گروه امار و اطلاعات شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز سعی دارد در پیشبرد اهداف شرکت نقش اساسی ایفا کند که در این رابطه می توان به تهیه گزارش های های گوناگون از عملکرد بخش های مختلف شرکت و همچنین گزارش های تحلیلی در رابطه با شاخص های مهم برق و همچنین جایگاه صنعت برق خوزستان در کشوراشاره کرد.
وی افزود: به تازگی نیز زمینه های لازم جهت پیاده سازی نرم افزارآماری در شرکت انجام پذیرفته و امید است بتوانیم با راه اندازی این نرم افزار ، تحلیل های بهتری را از اطلاعات آماری در جهت پیشبرد اهداف شرکت در اختیار مدیران قرار دهیم.

تمام /
تاریخ:
1392/08/04
ساعت:
14:07
کد خبری:
79
تعداد بازدید صفحه:
12
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal