‏در سفری یک روزه صورت گرفت / بازدید مدیرعامل شرکت توانیر از شبکه برق شهرستان آبادان‏
‏در سفری یک روزه صورت گرفت / بازدید مدیرعامل شرکت توانیر از شبکه برق شهرستان آبادان‏
مدیرعامل شرکت توانیر در سفری یک روزه از شهرهای آبادان ، اروند کنار و چوئبده بازدید و در جریان وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع و شبکه توزیع برق در این شهرها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، همایون حایری در پایان این بازدید در جلسه بررسی وضعیت برق در شهرهای آبادان ، اروند کنار و چوئبده با تقدیر از محمد سعید انصاری – نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری های مشکلات مردم گفت: فعالیت های بسیار خوبی در بخش انتقال و فوق توزیع شده که جای تقدیر از مسوولان برق منطقه ای خوزستان دارد و در بخش توزیع نیز کارهای بزرگی صورت گرفته و خاموشی ها نسبت به سال های گذشته بسیار کاهش یافته است .
وی افزود: البته بخش هایی از شبکه توزیع شهرستان آبادان به دلیل فرسودگی نیاز به بازسازی دارد که شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ماههای آینده نسبت به اصلاح بخش هایی از شبکه توزیع که در اولویت هستند، اقدام خواهد کرد .
همچنین انصاری ، نماینده مردم آبادان درمجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت های برق منطقه ای خوزستان و توزیع نیروی برق خوزستان به دلیل فعالیت های گسترده ای که انجام داده اند تقدیر کرد و گفت: همیشه در مجلس از صنعت برق حمایت کرده ام .
در پایان این جلسه مقرر شد خط انتقال فوق توزیع از شهرستان اروند کنار به منیوحی احداث شود و نیز اعتبار و نقدینگی جهت اصلاح شبکه توزیع در مرکز شهرستان آبادان، شهرکِ دریا آبادان، چوئبده و اروندکنار در اختیار شرکت توزیع برق خوزستان قرار گیرد.
همچنین مقررگردید پیگیری هایی از سوی شرکت توانیر برای تکمیل و راه اندازی دو واحد جدید بخار نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان و دو واحد گازی جدید نیروگاه سیکل ترکیبی خرمشهر انجام گیرد تا شاهد پایداری بیشتر برق در این منطقه باشیم .

تمام /
تاریخ:
1392/07/28
ساعت:
09:45
کد خبری:
77
تعداد بازدید صفحه:
7
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal