‏معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان :عملیات توسعه پست 230 کیلوولت ملی راه اهواز در آینده نزدیک به پایان می رسد‏
‏معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان :عملیات توسعه پست 230 کیلوولت ملی راه اهواز در آینده نزدیک به پایان می رسد‏
معاون طرح های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: عملیات توسعه پست 230 کیلوولت ملی راه اهواز در حال انجام است و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، سعید برادران در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: هدف از اجرای این پروژه تامین برق مورد نیاز مشترکین عمومی مناطق کوی ملی راه، زیتون، ملت و مناطق اطراف آن بوده است.

وی افزود: در این پروژه یکدستگاه ترانس 33/230 کیلوولت با ظرفیت 50مگاولت آمپر که به صورت موازی با ترانس T3 موجود می باشد، نصب شده است.

برادران تصریح کرد: در مجموع 30 میلیارد ریال برای اجرای کامل این پروژه هزینه شده است.

وی همچنین گفت: فاز نخست پست 132 کیلووولت پردیس اهواز در مراحل پایانی راه اندازی قرار دارد و این پست نیز به زودی آماده بهره برداری خواهد شد.

وی ادامه داد: عملیات احداث فاز اول پست پردیس جهت تامین برق مورد نیاز مناطق پردیس و اطراف آن که شامل یک ترانس 33/132 کیلولوت با توان 30 مگاولت آمپر است، در حال اجرای فونداسیون می باشد.

برادران اظهار داشت: هزینه اجرای این پروژه نیز 22 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است.

تمام /
 
 
 
 
 
تاریخ:
1392/04/31
ساعت:
14:06
کد خبری:
58
تعداد بازدید صفحه:
9
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal