معاون منابع انسانی خبر داد/ مصاحبه های استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان در حال انجام است‏
معاون منابع انسانی خبر داد/ مصاحبه های استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان در حال انجام است‏
معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: مصاحبه های استخدامی این شرکت که پس از اعلام سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اعلام شده درحال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، کیوان خورسند در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: آزمون کتبی استخدامی با توجه به مجوز صادر شده استخدام در روزهای پنج شنبه و جمعه 10 و11 اسفندماه 91 در حوزه های اهواز و یاسوج با شرکت حدود 16 هزار نفر در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برگزارشد.

وی ادامه داد: پس از اعلام سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان توسط مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان(مرکز برگزاری آزمون) از 21 اردیبهشت ماه 92 مصاحبه های استخدامی شروع گردید. که در مرحله اول از کارشناسان برق و در مراحل بعدی از اپراتورهای ایستگاههای برق و کارشناسان اداری مصاحبه صورت گرفته است.

خورسند اظهار داشت: همچنین طبق مجوزهای صادرشده مصاحبه و تعیین اولویت های استخدامی نیروهای نگهبان به عهده حراست شرکت برق منطقه ای خوزستان می باشد.

وی اضافه کرد: پس از اتمام مصاحبه های علمی ، پرونده مصاحبه شوندگان به اداره گزینش ارسال می شود و بعد از طی مراحل گزینش مدارک آنها جهت تایید به توانیر ارسال می گردد.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: پذیرفته شدگان نهایی تا مهرماه 92 مشغول به کار می شوند.

تمام/
تاریخ:
1392/03/12
ساعت:
14:21
کد خبری:
45
تعداد بازدید صفحه:
16
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal