‏مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد/ تکرار شستشوی تجهیزات برق بعد از هر گرد و غبار‏
‏مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد/ تکرار شستشوی تجهیزات برق بعد از هر گرد و غبار‏
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پس از چند روز آلودگی شدید ناشی از گرد و غبار، شستشوی تجهیزات پست و خطوط از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در گفتگو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد: میزان آلودگی ناشی از گرد و غبار چند روز اخیر بسیار بالا بوده و تجهیزات پست و خطوط شرکت نیز که در معرض این آلودگی بوده باید شستشوی مجدد شوند.

وی ادامه داد: اولویت شستشو، با تجهیزات پست و خطوطی است که هنوز تعویض مقره و پوشش عایقی نشدند، البته در قسمت هایی هم که پوشش عایقی صورت گرفته لازم است که شستشو را داشته باشیم اما نه به وسعت و اندازه ای که پوشش عایقی نشده باشد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد: تکرار شستشوها رابطه مستقیم با وقوع گرد و غبار دارد، ممکن است مجبور شویم در طول یک ماه چندین بار تجهیزات را شستشو دهیم که نیازمند تلاش شبانه روزی و هزینه زیاد است.

دشت بزرگ شستشوی مداوم تجهیزات پست و خطوط را در راستای رسالت شرکت در تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین دانست و افزود: وظیفه ما تامین برق پایدار تحت هر شرایطی است و هر چقدر که لازم باشد برای آسایش حال شهروندان آن را تکرار و تکرار می کنیم.

گفتنی است، در چند روز گذشته (29 دی تا 3 بهمن ماه) گرد و غبار شدیدی استان خوزستان را فرا گرفته، با این حال به خاطر تمهیدات اندیشیده شده در یک سال گذشته شبکه انتقال و فوق توزیع برق منطقه ای با خطری جدی مواجه نشد.

تمام/
تاریخ:
1396/11/04
ساعت:
08:45
کد خبری:
442
تعداد بازدید صفحه:
45
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal