‏فعالیت های 9 ماهه واحد ترابری شرکت برق منطقه ای خوزستان به روایت آمار و ارقام‏
‏فعالیت های 9 ماهه واحد ترابری شرکت برق منطقه ای خوزستان به روایت آمار و ارقام‏
مدیر امور ترابری معاونت مالی و امور پشتیبانی شرکت برق منطقه ای خوزستان، اقدامات انجام گرفته این شرکت در 9 ماهه سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، احمد رضا بخشی در گفتگو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد: برای مقابله با گرد و غبار و شستشوی خطوط به خصوص در حالت گرم خرید 15 دستگاه مقره شوی سنگین در دستور کار قرار گرفته که از این تعداد هفت دستگاه در مرحله اقدام و هشت دستگاه نیز خریداری شده و آماده انجام عملیات بر روی خطوط گرم و سرد است، همچنین برای شستشوی خطوط 30 دستگاه خودروی سبک دوکابین خریداری شده و در حال نصب تجهیزات برای انجام عملیات است.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات انجام شده توسط این واحد می توان به حمل و جابجایی ترانسفورماتورهای شبکه انتقال نیرو، بارگیری و تخلیه تجهیزات ترانس و متعلقات پست های انتقال نیرو، حمل و روغن ترانسفورماتورهای شبکه انتقال نیرو و حمل و جابجایی کانکس و کانتینر و پست موبیل به تعداد 204 سرویس اشاره کرد.

مدیر امور ترابری شرکت برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد: 13 مورد احداث جاده دسترسی به خطوط و ایستگاه های شبکه های انتقال نیرو، 50 سرویس اجرای عملیات تسطیح، خاکبرداری و خاکریزی و آبپاشی جهت انبارها و اماکن شرکتی و 205 سرویس اعزام تریلر و جرثقیل جهت پاکسازی اماکن شرکتی از جمله اقدامات دیگر این واحد است.

بخشی بیان کرد: مقره شویی تجهیزات پست ها و خطوط انتقال نیرو (220 سرویس)، آبرسانی آب شرب به ایستگاه های شرق و غرب و مارون ها ( 230 سرویس) و تهیه و توزیع سوخت نفت سفید خودروها و دیزل ژنراتور پست های انتقال نیرو به رقم 41000 لیتر نیز در در این 9 ماه سپری شده انجام گرفته است.

وی به دیگر خدمات ارائه شده توسط واحد ترابری اشاره کرد و افزود: انجام 166 مورد بیمه شخص ثالث خودروهای شرکتی و بیمه بدنه آنها و 21750 مورد خودروهای استیجاری سبک جهت ماموریت های درون شهری و برون شهری حوزه ستادی شرکتی از دیگر کارهای انجام شده در این واحد است.

تمام/
تاریخ:
1396/11/07
ساعت:
08:34
کد خبری:
440
تعداد بازدید صفحه:
222
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal