‏برگزاری جلسه استقرار مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
‏برگزاری جلسه استقرار مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
جلسه استقرار مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور مدیرعامل، معاونان و کارشناسان با سخنرانی افشار جلیلی عضو شورای راهبردی مدیریت دانش وزارت نیرو و مشاور مدیریت دانش شرکت توانیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، کارگروه تخصصی مدیریت دانش در راستای اجرای بند 16 سیاست های نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر بکارگیری اصول مدیریت دانش و با عنایت به تاکید مقام عالی وزارت نیرو و شرکت توانیر تشکیل شده است.

افشار جلیلی در این جلسه با بررسی های ویژگی های دانش گفت: مدیریت دانش متناسب با هر سازمان تعریف می شود و قابل کپی کردن نیست، بلکه این دانش متناسب با افراد است که از دارایی های ناملموس سازمان محسوب می شود. سوال کلیدی آن است که آیا اگر گروهی جایگزین یک گروه دیگر شود باز همین عملکرد به دست می آید و یا به سمت منفی شدن حرکت می کند و این همان دانش است.

عضو شورای راهبردی مدیریت دانش وزارت نیرو ادامه داد: اختلاف دانش باعث شده برخی سازمان ها پیشرو باشند و برخی دیگر در روزمرگی گرفتار شوند، در واقع این دانش با افراد گره خورده و خیلی جدا پذیر نیست.

وی اضافه کرد: مدیریت دانش ابزاری است که دانش و پتانسیل ها را بالفعل می کند و مدیریت حوزه هایی است که تحقق اهداف هر سازمان را میسر می کند، در واقع مدیریت دانش مطابق نیازهای سازمان طراحی می شود و به عنوان یک ابزار و نه هدف مورد استفاده قرار می گیرد.

گفتنی است، این جلسه توسط دفتر برنامه ریزی نیروی انسانی و آموزش ِمعاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه ای برگزار شد.

تمام /
تاریخ:
1396/10/02
ساعت:
10:19
کد خبری:
422
تعداد بازدید صفحه:
29
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal