‏امروز رونمایی از بزرگترین و مدرنترین مقره شوی ساخت داخل کشور توسط برق منطقه ای خوزستان با حضور وزیر محترم نیرو در نمایشگاه هفته پژوهش تهران‏
‏امروز رونمایی از بزرگترین و مدرنترین مقره شوی ساخت داخل کشور توسط برق منطقه ای خوزستان با حضور وزیر محترم نیرو در نمایشگاه هفته پژوهش تهران‏
بزرگترین و مدرنترین مقره شوی ساخت داخل کشور توسط برق منطقه ای خوزستان با حضور وزیر محترم نیرو در نمایشگاه هفته پژوهش تهران رونمایی شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، محمود دشت بزرگ در این بازدید گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در این شرکت به وزیر نیرو ارایه داد.

گفتنی است مرتفع ترین بالا بر مجهز به سیستم مقره شویی ساخت ایران دارای حداکثر 33 متر ارتفاع ، دسترسی جانبی به 22 متر و دارای نیروی محرکه P.T.O (گیربکس خودرو حامل) است.

از دیگر مشخصات این بالابر می توان به جنس آلومینیومی سبد، زاویه دید ممتد ، قابلیت کنترل با تابلو فرمان برای اپراتور پایین و درون سبد، مجهز به سیستم ارتباطی بین سبد و اپراتور پایین ، ظرفیت 500 کیلوگرمی سبد و توانایی کارکرد بالابر در سرعت با حداقل 12/5 متر بر ثانیه به همراه سیستم محدود کننده بار با سیستم امنیتی اشاره کرد.

شایان ذکر است، تانکر این ماشین مقره شو دارای ظرفیت 6000 لیتر از جنس استیل به ضخامت چهارمیلیمتر، پمپ آب با دبی 220 لیتر بر دقیقه و قابلیت قطع اتوماتیک جریان آب در صورت بروز خطا یا اختلال در مقاومت الکتریکی آب مقطر درون مخزن است .
تاریخ:
1396/09/26
ساعت:
09:50
کد خبری:
415
تعداد بازدید صفحه:
21
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal