‏توسط روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان / جشن بزرگ مهربانی در اهواز برگزار شد‏
‏توسط روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان / جشن بزرگ مهربانی در اهواز برگزار شد‏
جشن بزرگ مهربانی توسط روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان با برنامه های متنوع مولودی خوانی، اجرای موسیقی و تجلیل از مقام بازنشستگان و درگذشتگان در سالن ورزشی گیت بوستان اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، تورج فتاحی ، مدیر روابط عمومی در این جشن که با حضور محمود دشت بزرگ مدیرعامل ، معاونان و جمعی از مدیران برگزار شده بود، گفت: در ماههای گذشته کارکنان شرکت تلاش های شبانه روزی بسیاری کردند تا آرامش از مردم گرفته نشود، این جشن حداقل کاری است که برای تقدیر از فداکاری خستگی ناپذیر آنها قابل انجام بود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره نورمند چریک کارمند شرکت برق منطقه ای که در حال خدمت رسانی جان خود را از دست داد، اظهار کرد: این دومین جشن بزرگ است که در سال جاری با حمایت های مدیرعامل شرکت در تجلیل از تلاش های کارکنان شرکت و خانواده های آنان برگزار می شود، در ماههای آینده نیز جشن های دیگری توسط روابط عمومی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، در این جشن از آتوساکیانی دانش آموز برجسته ریاضی و نجوم فرزند مرحوم اشکان کیانی تقدیرشد.

گفتنی است، جشن بزرگ مهربانی شرکت برق منطقه ای خوزستان در دو سانس 17 تا 19 و 21 تا 23 در سالن 2500 نفره گیت بوستان اهواز برگزار شد، در ابتدای این مراسم به مناسبت هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) برنامه مولودی خوانی اجرا شد و در ادامه ، فرزاد فرزین به اجرای برنامه موسیقی پرداخت . همچنین در این مراسم از تلاش های جمعی از بازنشستگان شرکت تجلیل شد.

تمام/
تاریخ:
1396/09/22
ساعت:
09:42
کد خبری:
413
تعداد بازدید صفحه:
18
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal