‏مجری ساختمانی خطوط انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد /ساختمان مرکز دیسپاچینگ ناحیه شمال در مراحل نهایی بهره برداری‏
‏مجری ساختمانی خطوط انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد /ساختمان مرکز دیسپاچینگ ناحیه شمال در مراحل نهایی بهره برداری‏
مجری ساختمانی خطوط انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پروژه احداث ساختمان مرکز دیسپاچینگ ناحیه شمال (دزفول) با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال انجام می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، اسماعیل بهادری در گفت و گو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد: هدف از احداث مراکز دیسپاچینگ، بهره برداری بهینه از شبکه برق انتقال و فوق توزیع و پیشگیری از بروز خاموشی های ناخواسته طولانی مدت و همچنین کنترل و تسریع در سرویس و نگهداری سیستم و افزایش رضایتمندی مشترکان با عدم اعمال خاموشی های پیش بینی نشده است.
وی ادامه داد: از اهداف دیگر این مراکز می توان به مدیریت و ایجاد هماهنگی، کنترل و پیمایش مقادیر تولید و مصرف در خطوط و پست های برق انتقال و فوق توزیع نواحی اشاره کرد که مرکز دیسپاچینگ ناحیه شمال نیز با چنین اهدافی در ناحیه در حال احداث است.

مجری ساختمانی خطوط انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای خوزستان درخصوص مشخصات فنی پروژه گفت: انجام عملیات احداث ساختمان دیسپاچینگ این ناحیه در محوطه کوی سوم شعبان به مساحت تقریبی 612 مترمربع در دو طبقه، احداث ساختمان تاسیسات و ژنراتور به مساحت تقریبی 45 مترمربع در یک طبقه ، پارکینگ جهت کارکنان به مساحت تقریبی 140 متر مربع و احداث کانالهای ارتباطی و انجام محوطه سازی ساختمان به متراژ تقریبی 700 مترمربع از جمله مشخصات این پروژه هستند.

بهادری افزود: این پروژه با اعتبار 20 میلیارد ریالی از مرداد ماه سال 95 شروع شده و در نیمه اول دی ماه سالِ جاری به پایان خواهد رسید.

تمام /
تاریخ:
1396/09/05
ساعت:
15:27
کد خبری:
401
تعداد بازدید صفحه:
9
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal