‏اهدای آب معدنی های بسته بندی شده به موکب های اربعین حسینی توسط شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
‏اهدای آب معدنی های بسته بندی شده به موکب های اربعین حسینی توسط شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
تعدادی از مدیران شرکت برق منطقه ای خوزستان به نمایندگی از کارکنان و مدیرعامل این شرکت باحضور در مرز چذابه ضمن حضور در مراسم موکب های اربعین حسینی (ع) مستقر در این گذرگاه مرزی اقدام به تحویل 50 هزار بسته آب معدنی بهداشتی به مراکزنمایندگی وزارت نیرو مستقر در محل و نیز توزیع در بین زوار حسینی نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، این اقدام به دستور مدیرعامل شرکت و با همت معاونت مالی و امورپشتیبانی و همکاری بسیج وامورایثارگران صورت گرفت.

شایان ذکر است،این مراسم با حضور معاون مالی و امورپشتیبانی ومعاون منابع انسانی همچنین مدیریت حراست وامورمحرمانه ، فرمانده بسیج وامورایثارگران ، مدیرروابط عمومی و مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی شرک برق منطقه ای خوزستان و نیز نماینده عتبات عالیات صنعت آب وبرق خوزستان در چذابه صورت گرفت.

لازم به ذکراست شرکت برق منطقه ای خوزستان هرساله باتمام امکانات ممکن میزبان عزیزان زوار اربعین حسینی (ع) از سراسر کشوراست .
همچنین هرساله دراین ایام شرکت برق منطقه ای خوزستان پذیرای همکاران وزارت نیرو از سراسرکشور است که مرز های استان شهیدپرور و عاشقان حسینی را جهت عبور انتخاب کرده اند.
تاریخ:
1396/08/16
ساعت:
14:45
کد خبری:
392
تعداد بازدید صفحه:
17
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal