‏پدافند غیر عامل فرصتی برای افزایش توانایی های شرکت برق منطقه ای خوزستان در مدیریت بحران‏
‏پدافند غیر عامل فرصتی برای افزایش توانایی های شرکت برق منطقه ای خوزستان در مدیریت بحران‏
مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان : برنامه های مهمی در هفته پدافند غیر عامل توسط این شرکت انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، تورج فتاحی در گفت و گو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد: برای حفظ یکپارچگی در برنامه های هفته پدافند غیر عامل، برنامه هایی از قبیل تهیه و نصب پلاکارد و بنر و ... ، برگزاری جلسات هفتگی و نکوداشت هفته پدافند غیرعامل، برگزاری دوره های آموزشی و توجیهی، برگزاری مسابقه علمی در زمینه پدافند غیر عامل و .. متناسب با نیاز در این شرکت برگزار شد.

وی درتعریف پدافندغیرعامل گفت: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه ای است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقا پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات می گردد.

فتاحی اضافه کرد: هدف از پدافند غیرعامل ایجاد امنیت در برابر تهدیدات و عوامل خطر آفرین، ایجاد و حفظ آمادگی برای مقابله با تهدیدات محتمل، حفظ جان افراد جامعه و کم کردن آسیب پذیری (کاهش تلفات و خسارات ) است، طبیعی است که این اهداف متناسب با راهبرد و نوع کارکرد شرکت برق منطقه ای تعریف می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان هفته پدافند غیر عامل را فرصتی برای شناخت انواع آسیب پذیری های شرکت دانست و افزود: هفته پدافند غیر عامل فرصتی است تا توانایی شرکت را در خصوص مراحل مختلف مدیریت بحران افزایش دهیم، این آمادگی شامل جمع آوری اطلاعات، پژوهش، برنامه ریزی، ایجاد ساختارهای مدیریتی، آموزشی، تامین منابع، تمرین و مانور است.

تمام /
تاریخ:
1396/08/15
ساعت:
14:40
کد خبری:
391
تعداد بازدید صفحه:
12
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal