‏ورود قطار توسعه برق منطقه ای خوزستان در ایستگاه تعویض ترانس‏
‏ورود قطار توسعه برق منطقه ای خوزستان در ایستگاه تعویض ترانس‏
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اولین دستگاه ترانس فوق توزیع با تغییرات فنی و تکنیکال مورد نیاز شبکه بهره برداری استان تحویل گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در گفتگو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد: در راستای افزایش ظرفیت و پایداری شبکه برق انتقال و فوق توزیع، قرارداد خرید 12 دستگاه ترانس فوق توزیع به ارزش 28 میلیارد تومان با شرکت آریا ترانسفو بسته و اولین دستگاه ترانس فوق توزیع با تغییرات فنی و تکنیکال را تحویل گرفتیم.

وی ادامه داد: دستگاه ترانس تحویل گرفته شده 50 مگاولت آمپر ظرفیت دارد و در پست چغازنبیل شوش در زمستان امسال نصب می شود تا از ظرفیت آن برای افزایش توسعه و تامین انرژی بخشی از طرح 550 هزار هکتاری کشاورزی مصوبه مقام معظم رهبری مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد: ترانسفورماتور خریداری شده از شرکت آریا ترانسفو و تحت تکنولوژی شرکت اسمیت هلند است که پس از تغییراتی در ساختار تکنیکی و فنی در بخش های خنک کنندگی، کابل ها، تابلوهای ترانس و نیز افزایش دمای ترانس از 50 تا 57 درجه سلسیوس تحویل و بهره برداری می گردد.

دشت بزرگ گفت: طبق برنامه ترانس دوم نیز در آینده نزدیک تحویل استان می شود تا در مکان های برنامه ریزی شده نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد.

تمام /
تاریخ:
1396/07/26
ساعت:
13:35
کد خبری:
372
تعداد بازدید صفحه:
14
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal