مسوول بسیج و مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران:طرح آموزشی بوستان نماز با موفقیت در شرکت برق منطقه ای خوزستان به پایان رسید‏
مسوول بسیج و مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران:طرح آموزشی بوستان نماز با موفقیت در شرکت برق منطقه ای خوزستان به پایان رسید‏
مراسم اختتامیه" طرح آموزشی بوستان نماز" ویژه آموزش نماز و احکام به فرزندان پسر کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور اساتید و مجریان طرح در نمازخانه ستاد ساختمان شهدای برق این شرکت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، موسی احمدی راد مسئول بسیج و مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران در این خصوص گفت: این طرح از تابستان امسال با هدف آموزش نماز و احکام فرزندان پرسنل در کنار سایر برنامه های اوقات فراغت مانند دوره های ورزشی برگزار شد که اختتامیه آن نیز با حضور اساتید و مجریان طرح بخصوص از سازمان تبلیغات اسلامی در هفته اول مهر انجام شد.

وی ادامه داد: در این طرح که به ابتکار پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) این شرکت از سال گذشته شروع شده بود، تعداد 40 نفر ( سال دوم ) در گروه سنی 8 تا 14 سال حضور داشتند .

احمدی راد تصریح کرد: در مراسم اختتامیه این دوره آموزشی به فرزندان پرسنل به رسم یاد بود هدایایی تقدیم شد.

وی اظهار کرد: این دوره آموزشی با همکاری قسمت امور ورزش معاونت مالی و امور پشتیبانی ، حراست و روابط عمومی شرکت برگزار شده است.

تمام /
تاریخ:
1396/07/11
ساعت:
10:33
کد خبری:
357
تعداد بازدید صفحه:
10
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal