‏تقدیر مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از داور بین المللی تکواندو‏
‏تقدیر مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان از داور بین المللی تکواندو‏
رئیس هئیت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان با اهدا لوح به اسماعیل اسفندیاری از کارمندان معاونت منایع انسانی روز جهانی داور را به وی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه خوزستان؛ در این لوح تبریک آمده است: بدون شک داور ایرانی به عنوان یک قاضی تمام تلاش، همت و دانش خود را به کار بسته تا عدالت در عرصه های جهانی برقرار و طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدالظله العالی) ورزش را دروازه طلایی صدور معنویت ها قرار دهد. روز جهانی داوران، نمادی برای ارزش گذاری به کار کسانی است که سال ها صادقانه و شرافتمندانه در میادین مسابقات حاضر می شوند تا عدالت را جاری کنند.

در ادامه این لوح آمده است: اینجانب به نوبه خود این روز جهانی را به شما داور عزیز، پاک و سخت کوش کشور در انجام وظیفه خطیر و حساس بالا بردن پرچم مقدس ایران اسلامی که همواره موجب مباهات شرکت برق منطقه ای خوزستان است را تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن تقدیر از تلاش شما، موفقیت روز افزون جنابعالی را از خداوند منان مسئلت می نماییم.

گفتنی است، اسماعیل اسفندیاری ازکارکنان معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان، دارای عناوینی شامل رییس کمیته داوران و کمیته قضایی تکواندو استان خوزستان ، هنرجوی کمربند مشکی دان 7 فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران و دان 6 از آکادمی کوکی وان کره جنوبی ، داوربین المللی فدراسیون جهانی تکواندو ( WTF) و مربی بین المللی دانش آموخته کوکی وان بوده که همواره درمیادین بین المللی ورزشی به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران و شرکت برق منطقه ای خوزستان حضوری چشمگیر و موفق داشته است .

تمام /
تاریخ:
1396/07/04
ساعت:
10:29
کد خبری:
354
تعداد بازدید صفحه:
15
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal