‏مدیرامور بهره برداری ناحیه جنوب شرق خبر داد: بهبود چشمگیر عملکرد پست اصلی ماهشهر‏
‏مدیرامور بهره برداری ناحیه جنوب شرق خبر داد: بهبود چشمگیر عملکرد پست اصلی ماهشهر‏
مدیرامور بهره برداری ناحیه جنوب شرق معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: با نصب بریکرهای جدید در ایستگاه اصلی ماهشهرتعمیرات این پست مهم و کلیدی 60 درصد کاهش پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، حمیدرضا زرین جویی اظهار داشت: بریکرهای 132 کیلوولت از سال 73 تعمیرات دوره ای نشده بودند و همین امر باعث عملکرد اشتباه درآنها گردیده که از سال 93 تا 95 بیش از 163 بار بریکرها به علت عدم تعمیرات دوره ای از مدار خارج شدند ، البته با پیگیری های صورت گرفته شش دستگاه بریکر جدید خریداری و در حال نصب آنها هستند.
زرین جویی با بیان اینکه نصب بریکرهای جدید 60 درصد مراجعه گروههای تعمیراتی را کاهش داده، افزود: اگر لوازم مدنظر تهیه شود این پست که بسیار مهم است، پایدار می شود، لذا نبود این لوازم یدکی باعث شده نیروها چندین ساعت درگیر رفع اشکال ها شوند و فرصت کافی برای انجام سایر امور نداشته باشند.

وی درخصوص انجام پوشش عایقی( RTV) این پست اضافه کرد: با وجود اینکه این پست اصلی ماهشهر بوده در اوج گرما با هماهنگی مدیریت دیسپاچینگ جنوبغرب با انجام خاموشی های دوره ای از تیرماه کار پوشش عایقی را شروع کرده و نزدیک به 95 درصد کار انجام شده که پیش بینی می کنیم تا اواسط مهرماه نیز مابقی کار انجام شود.

مدیرامور بهره برداری ناحیه جنوب شرق با اشاره به تعویض مقره ها نیز گفت: با توجه به تغییرات محیط زیستی و پدیده گرد و خاک، نیاز به تعویض مقره ها به شدت احساس می شود و طبق برنامه ریزی انجام شده تعویض مقره های خطوط 132 کیلوولت شروع شده و بعد از آن با اولویت بندی انجام شده تعویض مقره های دیگر خطوط را نیز انجام خواهیم داد.

تمام /
تاریخ:
1396/07/02
ساعت:
10:05
کد خبری:
351
تعداد بازدید صفحه:
12
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal