‏در سمینار "نقش زنان در گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق" تاکید شد /مسئولیت همگانی در زمینه اصلاح الگوی مصرف برق‏
‏در سمینار "نقش زنان در گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق" تاکید شد /مسئولیت همگانی در زمینه اصلاح الگوی مصرف برق‏
کارگاه آموزشی "نقش زنان در گسترش فرهنگ مصرف بهینه برق" ویژه مشاوران بانوان فرمانداری ها، ادارات ، دستگاه های اجرایی و بانوان شاغل شرکت برق منطقه ای در مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، در این کارگاه آموزشی شهناز احمدی روزبهانی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده این شرکت گفت: اصلاح الگوی مصرف به معنی نهادینه کردن روش صحیح استفاده از منابع کشور است که سبب ارتقای شاخص های زندگی و کاهش هزینه زندگی می شود، همچنین زمینه ای برای گسترش عدالت اجتماعی به وجود می آورد.

وی با بیان اینکه همه در زمینه اصلاح الگوی مصرف مسئول هستیم، افزود: تنوع و تعداد وسایل برقی در خانواده ها زیاد شده و بانوان به عنوان مدیران اقتصادی خانواده باید ضمن بهره مندی از اینگونه وسایل به صورت منطقی و صحیح ، به راحتی هزینه مصرف برق خانوار را کاهش داده و به اقتصاد کشور و بهره مندی سایر شهروندان از نعمت برق نیز کمک کنند.

احمدی روزبهانی ادامه داد: رعایت الگوی مصرف و تعهد به انجام آن ناشی از احساس مسئولیتی است که هر کدام از ما نسبت به مردم خواهیم داشت. در این میان زنان نه تنها در خرید لوازم و مواد مصرفی نقش مهمی دارند، بلکه در مصرف صحیح و نگهداری مواد مصرفی نیز باید مدیریت داشته باشد.

وی تصریح کرد: اگر احساس وظیفه و حفظ سرمایه های کشور در زنان ایجاد شود، آنان در حفظ منابع ملی تاثیر بسزایی خواهند داشت و این امر الگوی مناسب مصرف برای نسل های بعدی می شود.

شایان ذکر است، در این کارگاه آموزشی احمد حبیبیان رئیس گروه مطالعات مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای خوزستان و اکبر صادقی کارشناس ارشد ساتبا در سخنرانی های خود به اهمیت و جایگاه مدیریت مصرف برق پرداختند.

گفتنی است،این همایش یک روزه توسط دفتر برنامه ریزی نیروی انسانی وآموزش معاونت منابع انسانی و با همکاری معاونت برنامه ریزی و تحقیات ، امور زنان و خانواده و روابط عمومی برگزارشد.

تمام /
تاریخ:
1396/06/11
ساعت:
11:59
کد خبری:
341
تعداد بازدید صفحه:
7
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal