‏کانون بازنشستگان برق منطقه ای هیئت مدیره جدید خود را شناخت‏
‏کانون بازنشستگان برق منطقه ای هیئت مدیره جدید خود را شناخت‏
انتخابات مجمع عمومی هیئت مدیره و بازرسان کانون بازنشستگان شرکت برق منطقه ای خوزستان در سالن گیت بوستان سازمان آب و برق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، در ابتدای این نشست خدامراد علیدادی گندمانی رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان برق منطقه ای گزارشی از اقدامات انجام شده در سه سال گذشته ارایه داد.

علیداد گندمانی گفت: مهم ترین اقدامات انجام شده توسط کانون بازنشستگان شامل تاسیس شرکت تعاونی رفاه، افتتاح حساب شخصی برای هر فرد جهت واریز کمک های نقدی شرکت برق منطقه ای و پیگیری امور مربوط به ورزش، فرهنگ و خدمات درمانی بازنشستگان بوده است.

وی با تشکر از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان برای همکاری همه جانبه با کانون بازنشستگان، اظهار داشت: فعال بودن کانون باعث شده تا بازنشستگان برای بیان دغدغه های خود به آنجا مراجعه و از حضور در شرکت برق منطقه ای اجتناب کنند و همه تلاش ما در کانون این است که حرف های بازنشستگان را بشنویم و آنها را به مسئولان مربوطه منتقل کنیم.

رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان برق منطقه ای درخصوص انتخابات هیئت مدیره نیز گفت: هیئت مدیره برای یک دوره سه ساله و بازرس برای یک دوره یک ساله انتخاب می شوند و در انتخابات امروز 125 نفر از اعضای کانون حضور دارند.

وی درخصوص منتخبین این دوره هیئت مدیره و بازرس کانون بازنشستگان تصریح کرد: در این انتخابات خدامراد علیدادی گندمانی با 129 رای، حمید حسن یاری 99 رای و رشاد نوری 77 رای به عنوان هیئت مدیره کانون انتخاب و عبدالحمید حشمتی با 27 رای و نورالله بیگلری 18 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند. همچنین در این انتخابات فریدون طاهری با 114 رای به عنوان بازرس اصلی و محمدرضا طاهرزاده با 15 رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

در پایان این نشست نیز به قید قرعه به هفت نفر از بازنشستگان به رسم یاد بود هدایایی داده شد.

تمام /
تاریخ:
1396/06/06
ساعت:
11:49
کد خبری:
337
تعداد بازدید صفحه:
7
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal