‏پذیرش مقاله کارمند برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی‏
‏پذیرش مقاله کارمند برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی‏
مقاله مهران سرقلی کرمی کارمند شرکت برق منطقه ای خوزستان و همکاران(عارف طهماسبی، سعید نیسی، عادل حبیبی زاده ) با موضوع "بررسی اثر تولید پراکنده بر قابلیت اطمینان شبکه توزیع انرژی الکتریکی" در کنفرانس بین المللی تحقیقات بنیادین در مهندسی برق در دانشگاه علامه طباطبایی پذیرش و ارائه گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان؛ هدف اصلی این مقاله یافتن مکان بهینه جهت نصب DG از منظر قابلبت اطمینان می باشد. دیگر اینکه در این مقاله پارامترهایی از قابلیت اطمینان تعریف و روابط مربوط به آنها قید شده است.

در بخشی از این مقاله آمده است، همزمان با استفاده روز افزون از منابع انرژی جهت تولید برق در ژنراتورهای قدرت، محققان کشورهای مختلف در حال انجام تحقیقاتی جهت اثبات دسترسی پذیری تولیدات پراکنده در سیستم های قدرت می باشند.اضافه شدن واحدهای تولید پراکنده به سیستم، باعث کم شدن قطعی ها به خاطر عوامل مذکور شده است. بنابرین حضور DG (تولید پراکنده) باعث بهبود قابلیت سیستم می شود.

گفتنی است، مهران سر قلی کرمی از کارکنان امور بهره برداری ناحیه شرق اهواز در معاونت بهره برداری است که دارای مدرک کارشناسی ارشد برق گرایش قدرت و دارای حدود 9 سال سابقه کار در شرکت برق منطقه ای خوزستان می باشد.

تمام /
تاریخ:
1396/06/05
ساعت:
11:46
کد خبری:
335
تعداد بازدید صفحه:
16
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal