‏رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه تخصصی:کتابخانه تخصصی برق منطقه ای خوزستان 4383 عنوان کتاب دارد‏
‏رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه تخصصی:کتابخانه تخصصی برق منطقه ای خوزستان 4383 عنوان کتاب دارد‏
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، علی اکبر عزیزی در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: از این تعداد 4112 کتاب فارسی و 271 کتاب نیز کتاب های لاتین هستند.

وی ادامه داد: با توجه به استانداردهای کتابخانه ای سعی شده که از هر عنوان کتاب حداقل دو نسخه موجود باشد به همین دلیل کتاب های موجود در کتابخانه در حال حاضر 7522 نسخه می باشند.

عزیزی همچنین در خصوص میزان کتاب های امانت داده در سال 91 اظهار داشت: سال گذشته در مجموع 992 کتاب فارسی و 142 کتاب لاتین از کتابخانه تخصصی شرکت برق منطقه ای خوزستان به امانت گرفته شده است.

وی تصریح کرد: از جمله فعالیت های مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه تخصصی در سال 91 ، عضویت در بانک نشریات علمی و پژوهشی (Magiran.com)، راه اندازی پورتال تخصصی مرکز اطلاع رسانی، ایجاد مقدمات برقراری پایگاه مدیریت دانش و تهیه استانداردهای تخصصی برق و الکترونیک IEEE و ... هستند.

رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه تخصصی شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: راه اندازی کتابخانه دیجیتال آذرخش و هوشمند سازی منابع کتابخانه با استفاده از نرم افزار RFID از مهمترین برنامه های سال 92 این بخش به شمار می رود.

وی ادامه داد: پست الکترونیکLibdata@kzrec.co.ir راه ارتباطی با مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه تخصصی شرکت برق منطقه ای خوزستان است.

تمام/
تاریخ:
1392/02/04
ساعت:
09:42
کد خبری:
33
تعداد بازدید صفحه:
14
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal