‏پذیرش مقاله محقق برق منطقه ای خوزستان در اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی‏‏
‏پذیرش مقاله محقق برق منطقه ای خوزستان در اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی‏‏
مقاله یکی از کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان در اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی که در تهران برگزار شده بود به عنوان مقاله برتر شناخته و به صورت شفاهی ارایه گردید.

‏به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان مقاله کوهزاد شافعی زاده از کارکنان معاونت منابع انسانی با عنوان“ تاثیر انگیزه شغلی ، شیوه های مدیریت منابع انسانی و رهبری تحول گرا مدیران اجرایی بر تعامل جمعی سازمان و عملکرد سازمان در شرکت برق منطقه ای خوزستان " در اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی پژوهش های مدیریت و علوم انسانی به عنوان مقاله برتر شناخته جهت درج در مجموعه مقالات پذیرش شد.

در بخشی از این مقاله آمده است: نتایج تحقیق نشان داد که سه متغیر طراحی انگیزه شغلی، شیوه¬های مدیریت منابع انسانی و رهبری تحول آفرین بر تعامل جمعی سازمان تأثیر مثبت و معنادار دارند. همچنین تأثیر تعامل جمعی کارکنان بر عملکرد سازمان مورد تأیید قرار گرفت.

گفتنی است، کوهزاد شافعی زاده از کارکنان دفتر سازماندهی و بهبود روش ها در معاونت منابع انسانی است که دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دارای حدود 19 سال سابقه کار در شرکت برق منطقه ای خوزستان می باشد.

تمام /
تاریخ:
1396/06/01
ساعت:
11:15
کد خبری:
328
تعداد بازدید صفحه:
10
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal