‏پذیرش مقاله پژوهشگر برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس بین المللی تحقیقات بنیادین در مهندسی برق ‏‏
‏پذیرش مقاله پژوهشگر برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس بین المللی تحقیقات بنیادین در مهندسی برق ‏‏
مقاله یکی از کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان درکنفرانس بین المللی تحقیقات بنیادین در مهندسی برق که در تهران برگزار شده بود پذیرش و به صورت سخنرانی ارایه گردید.

‏به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان مقاله سعادت بهرامی از کارکنان معاونت بهره برداری با عنوان“ جایابی بهینه سیستم های ذخیره ساز انرژی به همراه پاسخ تقاضا به منظور تشکیل نیروگاه مجازی“ در کنفرانس بین المللی تحقیقات بنیادین در مهندسی برق که در دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شده بود، پذیرش و به صورت سخنرانی ارایه گردید.

در بخشی از این مقاله آمده است: در دهه های اخیر انواع تکنولوژی های ذخیره ساز انرژی به طور روز افزونی توسعه پیدا کرده اند. از سوی دیگر، پاسخ تقاضا یکی از مسائل مطرح در سیستم های تجدید ساختاریافته است. این موضوع به معنی تغییر در مصرف برق مشترکان نسبت به الگوی طبیعی مصرف آنها می باشد. به مجموعه ای از بارها، منابع تولید پراکنده و ذخیره کننده های انرژی الکتریکی (منابع انرژی توزیع شده)، که با هم جمع شده اند ، نیروگاه مجازی گفته می شود. هدف نیروگاه مجازی بیشینه کردن میزان سود خود است. زمانی که نیروگاه مجازی تا حدی بارهای مجموعه خود را کاهش می دهد، این کاهش بار مصرفی، خود نوعی تولید مجازی برایش محسوب می شود.


تمام/
تاریخ:
1396/05/24
ساعت:
10:57
کد خبری:
321
تعداد بازدید صفحه:
10
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal