‏مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان خبر داد /دشت آزادگان به یکی از قطب های بزرگ انرژی تبدیل می شود‏
‏مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان خبر داد /دشت آزادگان به یکی از قطب های بزرگ انرژی تبدیل می شود‏
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان گفت: با انجام پروژه های بزرگی از جمله ساخت نیروگاه درحمیدیه ، احداث یک پست 400 کیلوولت و دو پست 132 کیلوولت در آینده نزدیک دشت آزادگان به عنوان یکی از قطب های بزرگ انرژی برق در خوزستان تبدیل می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در سخنرانی بین دو نماز درمصلی نماز جمعه شهر سوسنگرد افزود: سرمایه گذاری حدود 3500 میلیارد تومانی بخش خصوصی برای احداث بزرگترین نیروگاه سیکل ترکیبی و مدرن به ظرفیت 1200 مگاوات یکی از پروژه های بزرگ در این منطقه است.

وی اضافه کرد: همچنین احداث یک پست 400 کیلوولت ،دو پست 132 کیلوولت و یک خط ارتباطی دیگر جمعاً به ارزش 150 میلیارد تومان دیگر پروژه هایی هستند که در چند سال آینده علاوه بر پایداری برق در غرب اهواز، موجب رونق بخش اقتصادی و اشتغال زایی برای جوانان منطقه می شود.

دشت بزرگ همچنین گفت: در حال حاضر 704 مگاوات ظرفیت منصوبه در منطقه سوسنگرد است که در چهار سال آینده به حدود دو برابر افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: به دنبال افزایش دما در ماههای اخیر، مصرف انرژی بالا رفته طوری که پیک مصرف در تیرماه امسال به 8220 مگاوات رسیده که بزرگترین پیک در دوران تاریخ صنعت برق خوزستان تاکنون محسوب می شود.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان گفت: با توجه به شرایط خاص آب و هوایی از مشترکان عزیز درخواست داریم با رعایت مدیریت مصرف کمک کنند تا ما بتوانیم برقی پایدار و مطمئن جهت آنان تامین کنیم.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین شمیل پور امام جمعه شهر سوسنگرد در خطبه های نماز جمعه گفت: مدیریت مصرف برق امری لازم و ضروری است برای اینکه همه مشترکان بتوانند از برق که در خوزستان یک انرژی حیاتی است ، استفاده کنند.

وی افزود: انتخاب و استفاده صحیح و درست از وسایل خانگی نه تنها مصرف انرژی و در نتیجه هزینه های خانواده را کاهش می دهد و سرمایه بزرگی را برای توسعه کشور ذخیره می کند، بلکه بر عمر این دستگاهها نیز می افزاید.

در ادامه این مراسم، از سوی پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق منطقه ای خوزستان در راستای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق تعداد 400 لامپLED بین نمازگزاران توزیع شد.

گفتنی است، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به همراه جمعی از معاونان و مدیران زیر مجموعه در نماز جمعه شهر سوسنگرد حضور یافتند ودر پایان نماز به درخواست ها و مشکلات مردم رسیدگی کردند.

تمام /
تاریخ:
1396/05/24
ساعت:
10:55
کد خبری:
320
تعداد بازدید صفحه:
10
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal