پیام تبریک مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز خبرنگار‏
پیام تبریک مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان به مناسبت روز خبرنگار‏
"ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ "


17 مرداد روز گرامیداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌هایی است که با قلم خویش امروزه در میدان جنگ نرم قدم برمی دارند. خبرنگارانی که به واسطه حضورشان در لایه های های مختلف، وجدان آگاه و بیدارجامعه هستند.

روز خبرنگار به برکت خون شهید صارمی (خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ) روز پاسداشت منادیان حقیقت گو، برای حفظ آرمان های مقدس ملتی است که قدر تلاش فرزندان صدیق خود را در این عرصه خطیر می دانند و به آن افتخار می کنند.

خبرنگاران به عنوان حلقه ارتباطی مسئولان و مردم، با فعالیت خستگی ناپذیر و شبانه روزی خود مخاطبان را از وقایع و رویدادهای جامعه آگاه و با ابتکار، خلاقیت و تیزهوشی در کسب و انتشار به موقع خبر، شور، نشاط و امید را به جامعه هدیه می دهند که اوج حضور تاثیرگذار خبرنگاران را می توان در رضایت مردم از خدمات خدمتگزاران خود به خصوص در صنعت برق خوزستان احساس کرد.

اینجانب روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبریک می گویم. شما با همراهی خادمان مردم در این صنعت زیربنایی و انعکاس به موقع و صحیح اخبار و رویدادها سهم بزرگی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی داشته اید که بدینوسیله از زحمات و تلاش هایتان تقدیر می کنم و برای شما خبرنگاران پرتلاش ، متعهد و سخت کوش استان، بهروزی،سلامتی و ادامه فعالیت هوشمندانه از خداوند متعال خواهانم.


محمود دشت بزرگ
مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان
تاریخ:
1396/05/17
ساعت:
09:43
کد خبری:
315
تعداد بازدید صفحه:
9
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal