نتایج آزمون استخدامی اسفند ماه 91 شرکت برق منطقه ای خوزستان اعلام شد‏
نتایج آزمون استخدامی اسفند ماه 91 شرکت برق منطقه ای خوزستان اعلام شد‏
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، کیوان خورسند در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: سه برابر ظرفیت نیروهای مورد نیاز شرکت برق منطقه ای خوزستان در این سایت اعلام شده و قبول شدگانی که در اهواز در آزمون شرکت کرده اند می بایست از تاریخ 01/02/92 (یکشنبه) لغایت 04/ 02/92 (چهارشنبه) اصل و کپی کلیه مدارک شناسایی، تحصیلی، نظام وظیفه و سهمیه(ایثارگران و معلولین) را به همراه 2 قطعه عکس 3*4 به آدرس اهواز – چهار باغ بلوار گلستان - مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی خوزستان حضوری تحویل دهند.

وی ادامه داد: همچنین داوطلبانی که در شهرستان یاسوج امتحان داده اند می بایست مدارک خود را حضوری به شیراز- بولوار پاسداران- خیابان شهید آقایی- خیابان حدیث – مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی فارس تحویل دهند.

خورسند تصریح کرد: ان شاا.. پس از دریافت مدارک پذیرفته شدگان از مجتمع های آموزشی جهت مصاحبه و گزینش آنان برنامه ریزی و از داوطلبان جهت مصاحبه دعوت خواهد شد.

وی درخصوص وضعیت استخدامی خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: 25 درصد سهمیه استخدامی به خانواده شهدا و ایثارگران اختصاص دارد که مراحل مصاحبه و گزینش آنها در حال انجام می باشد.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: در آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان برای رشته شغلی نگهبان و مراقب پست در مجموع برای استان خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد 7458 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 6087 نفر در جلسه آزمون حضور داشتند.

وی اضافه کرد: همچنین در روز جمعه 11 اسفندماه 91 آزمون رشته های مهندسی برق قدرت، عمران، مکانیک،کامپیوتر و سایر رشته های کارشناسی اداری و تکنیسین برق برگزار شد که در مجموع 9158 نفر در این رشته ها ثبت نام کردند که از این تعداد 7686 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند.

گفتنی است آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان در روزهای 10 و 11 اسفند ماه سال گذشته به صورت متمرکز در شهرهای اهواز و یاسوج برگزار شد.

تمام /
تاریخ:
1392/01/28
ساعت:
12:30
کد خبری:
31
تعداد بازدید صفحه:
20
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal