‏مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان خبر داد /ترانس چهارم پست 33/132 کیلوولت باغملک برقدارشد‏
‏مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان خبر داد /ترانس چهارم پست 33/132 کیلوولت باغملک برقدارشد‏
مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان گفت: ترانس چهارم پست 33/132 کیلوولت باغملک پس از انجام تست های لازم با موفقیت برقدار و وارد مدارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: هدف از اجرای این پروژه، افزایش ضریب اطمینان ، پایداری و توسعه شبکه برق جهت مشترکان خانگی و صنعتی، افزایش پایداری، کاهش محدودیت و احتمال خاموشی شبکه توزیع و افزایش تعداد فیدرهای خروجی و قابلیت مانور در شبکه توزیع بوده است.

وی ادامه داد: عملیات احداث ترانس چهارم پست 33/132 کیلوولت باغملک شامل تامین تجهیزات، عملیات ساختمانی، نصب و راه اندازی به ظرفیت 30 مگاولت آمپر با سرمایه گذاری 50 میلیارد ریال انجام شده است.

دشت بزرگ خاطرنشان کرد: با احتساب ترانس فوق از تابستان 95 تاکنون 430 مگاولت آمپر به ظرفیت پست های انتقال و فوق توزیع شامل یک پست انتقال و هشت پست فوق توزیع افزوده شده که نسبت به مدت مشابه رشدی حدود 126 درصدی را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: کلیه امور مربوط به طراحی و خدمات مهندسی ، همچنین ساخت تجهیزات و عملیات اجرایی این پروژه توسط شرکت های داخلی انجام گرفته است .

مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان اضافه کرد : ماموریت این شرکت تامین برق مطمئن و پایدار جهت توسعه پایدار و تامین رفاه و زندگی بهتر برای همه مشترکان در دو استان خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد می باشد.

تمام/
تاریخ:
1396/04/26
ساعت:
14:53
کد خبری:
299
تعداد بازدید صفحه:
10
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal