‏نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرعامل و مسئولان شرکت برق منطقه ای خوزستان: تمام تلاش تان خدمت خالصانه به مردم باشد‏
‏نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرعامل و مسئولان شرکت برق منطقه ای خوزستان: تمام تلاش تان خدمت خالصانه به مردم باشد‏
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، آیت الله سید علی شفیعی در دیدار مدیرعامل و مسئولان این شرکت با ایشان افزود: در همه کارها باید از تجربیات مثبت مدیران قبلی به عنوان یک اصل استفاده شود و نقاط ضعف آنها نیز در راستای خدمت هر چه بیشتر اصلاح و بهبود یابد.

وی ادامه داد: وقتی از تجربیات گذشته استفاده می کنیم پیشرفت های جدیدی خواهیم داشت و در دین مبین اسلام هم آمده داناترین مردم کسی است که دانش دیگران را با معلومات خودش تلفیق کند.

آیت الله شفیعی با اشاره به وضعیت پایداری شبکه برق خوزستان اظهار داشت: وضعیت شبکه برق خوزستان نسبت به سال های گذشته بهتر شده که این مرهون تلاش های خدمتگزاران مردم در صنعت برق است که باید برای رضایت مشترکین این فعالیت ها ادامه یابد، همچنین باید نقاطی که ضعیف هستند را تقویت کنید تا خاموشی های برق به حداقل برسد.

وی تصریح کرد: در همه کارها به خدا توکل کنید و یک جلد قرآن روی میز کارتان داشته باشید و آیاتی از آن را بخوانید زیرا قرآن کمک می کند با پشتکار مضاعف در خدمت رسانی به مردم گام بردارید.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در این جلسه گفت: صنعت برق خوزستان از نظر وسعت و میزان مصرف برق در کشور دارای مقام دوم است و از لحاظ تولید نیز مقام نخست را به خود اختصاص داده است.

محمود جانقربان افزود: معمولا در تابستان ها مصرف برق بیش از 5/2 برابر دیگر فصل های سال است که خوشبختانه با پیگیری هایی که قبلاً صورت گرفته سعی شده برای تابستان سال جاری رضایت مردم جلب شود و تلاش ما هم در این جهت خواهد بود.

وی اضافه کرد: ان شاا.. رهنمودهای جنابعالی چراغ راه ما در تامین برق مطمئن و پایدار برای مردم و صنایع باشد.
جانقربان خاطرنشان کرد: با توسعه شبکه، تعمیرات نیروگاهها و انجام فعالیت های گسترده در احداث پروژه های برق برای تامین انرژی الکتریکی مورد نیاز مشترکین در تابستان آمادگی کامل داریم.

تمام/
تاریخ:
1392/01/26
ساعت:
10:33
کد خبری:
29
تعداد بازدید صفحه:
10
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal