‏برگزاری جلسه توجیهی ممیزی در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
‏برگزاری جلسه توجیهی ممیزی در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
جلسه توجیهی در خصوص اهمیت وچگونگی تکمیل فرم های اقدامات اصلاحی درسامانه ممیزی با حضور معاونان ومتولیان شاخص های ممیزی در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، مدیردفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری این شرکت در این جلسه گفت: هدف ارزیابی تعیین سطح اجرایی سیستم و مقایسه آن با اهداف ممیزی وضوابط ابلاغی بوده که پس از حدود دو ماه نتایج آن به شرکت اعلام گردید.

رستم شمس افزود: روند نتایج حاصل از بررسی چک لیست نشان می دهد که شرکت برق منطقه ای خوزستان از سال 1395 نسبت به سال 1393 بهبود خوبی داشته و 50 درصد از عدم انطباق ها نسبت به ممیزی قبلی کاهش داشته است.

وی تصریح کرد: به منظور ایجاد وحدت در اجرای ضوابط ابلاغی شرکت توانیر و در جهت اجرایی نمودن خط مشی برگزاری جلسات ، هماهنگی و ابلاغ فرآیند ممیزی، ضرورت تعیین انتظارات وتکالیف سازمان بالادستی درجهت ارتقا اثر بخشی اهداف شرکت ضروری می باشد.

شمس اضافه کرد: ممیزی صنعت برق به عنوان یکی از ابزارهای مدیریتی برای سنجش امورجاری شرکت ها مشخص شده که مهمترین رکن ارزیابی و عملیاتی می باشد، لذا مطالعه دقیق چک لیست نهایی و تهیه برنامه اقدام اصلاحی ( پیشگیرانه و برنامه های شایسته) باید به نحوه مناسب صورت گیرد و مداوم پایش شوند.

در ادامه این جلسه علیرضا آهویی رئیس گروه تحلیل وسیستم های این شرکت چگونگی استفاده ازسامانه ممیزی را برای حاضران همراه با توضیحات کامل ارائه داد.

در پایان حاضران پرسش های خود را مطرح کردند که پاسخ های لازم توسط کیوان خورسندمعاون منابع انسانی و رستم شمس مدیر دفترمدیریت استراتژیک و بهره وری همراه با مثال به سوال کنندگان داده شد.

تمام /
تاریخ:
1396/04/12
ساعت:
11:17
کد خبری:
284
تعداد بازدید صفحه:
9
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal