‏پیام تبریک مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان بمناسبت عید سعید فطر‏
‏پیام تبریک مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان بمناسبت عید سعید فطر‏
"پیام مدیرعامل بمناسبت عید سعید فطر"
بسم‌الله الرحمن الرحیم
(( الحمدلله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا ))
فرارسیدن فرخنده عید سعید فطر، عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس و دستیابی به مقام متقین بر همه مسلمانان جهان به ویژه همکاران متدین و تلاشگر، تبریک و تهنیت باد.
عطر دل انگیز ایمان در دل ها به مشام می رسد و شکوفه های صبر و مبارزه با نفس در جان ها شکفته شده است، هنوز نجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب های قدر بندگان صالح خدا گوش جانمان را نوازش می دهد و چشم دلمان به برکت رویت شکوفه های دعا و استغفار در بهار قرآن، روشنایی دیگری یافته است.
خوشا به حال مومنانی که درماه مبارک رمضان برکامشان عسل مصفای برکات ذکر الهی چشانیده شده و عطر نزول ملائک تا همیشه سجاده هایشان را عطر آگین نموده است.
خدای بزرگ را سپاس می گوئیم که دگر بار توفیق عطا فرمود تا پس از یک ماه بهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی، همراه با خیل مومنان در صفوف شکوهمند نماز عید سعید فطر حاضر شویم و رنگین کمان باران رحمت الهی را به نظاره بنشینیم.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما از درگاه خداوند متعال، عیدسعید فطر را به همکاران ارجمند در شرکت برق منطقه ای خوزستان، استانهای خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد و خانواده های محترم شان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از صاحب ضیافت رمضان طلب می نمایم که در آن ماه بهترین سرنوشت را برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و در هنگام خدمت گزاریمان به مردم شریف و گرانقدر استان موجبات رضایت امام عصر (عج) را فراهم نماییم.
امیدوارم چشمه سار رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و قامتمان به طلعت فاخر تقوا آراسته گردد .


محمود دشت بزرگ
 
 
تاریخ:
1396/04/04
ساعت:
13:38
کد خبری:
282
تعداد بازدید صفحه:
11
نویسنده:
منبع:
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal