‏مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد /پروژه­ ورود و خروج خط 132 کیلوولت جنت­آباد - پیروز با مقره سیلیکونی برقدار شد‏
‏مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد /پروژه­ ورود و خروج خط 132 کیلوولت جنت­آباد - پیروز با مقره سیلیکونی برقدار شد‏
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پروژه ورود و خروج خط 132 کیلوولت جنت آباد - پیروز در پست شهید جهان آرا به طول 32 کیلومتر مدار به صورت چهار مداره به تعداد 25 دستگاه دکل فلزی با استفاده از هادی دریک با مقره های سیلیکونی احداث و برقدار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ در مراسم بهره برداری این پروژه افزود: هدف از اجرای این پروژه، امکان بارگیری از ظرفیت منصوبه در پست برق 400 کیلوولت شهید جهان آرا، افزایش پایداری و ضریب اطمینان شبکه فوق توزیع منطقه و کاهش محدودیت در شبکه فوق توزیع بوده است.

وی اظهار داشت: هزینه اجرای این پروژه 129 میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات شرکت برق منطقه ای خوزستان تامین و پرداخت شده است.

دشت بزرگ ادامه داد : کلیه مراحل طراحی و خدمات مهندسی خط مذکور و همچنین ساخت تجهیزات و اجرای عملیات توسط شرکت های داخلی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: آغاز به کار این پروژه در سال 90 بوده و هم اکنون 100 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که با تلاش و پیگیری همکاران شرکت برق منطقه ای خوزستان به زودی افتتاح رسمی می شود.

دشت بزرگ گفت: از جمله مهمترین خواص مواد سیلیکونی خاصیت آبگریزی، عایقی بسیار خوب و مقاومت در برابر تغییرات دمایی می‌باشدکه خاصیت آبگریزی (هیدروفوبیسیتی)سبب می گردد تا از ایجاد لایه آب پیوسته بر روی مقره جلو گیری به عمل آید و بستر ایجاد جریان خزشی و شکست عایقی از میان برود.

تمام /
تاریخ:
1396/04/01
ساعت:
16:36
کد خبری:
281
تعداد بازدید صفحه:
11
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal