معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد /آغاز پیاده سازی پروژه برنامه ریزی استراتژیک در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد /آغاز پیاده سازی پروژه برنامه ریزی استراتژیک در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: پروژه برنامه ریزی استراتژیک در این شرکت با حضور مدیرعامل معاونان ، جمعی از مدیران، کارکنان و مشاور پروژه پیاده سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، کیوان خورسند در جلسه پیاده سازی این پروژه گفت: پیچیدگی ها و مولفه های درونی سازمان از یک سو و تغییر و تحول های مداوم در محیط پیرامون شرکت از سوی دیگر باعث بروز تهدید ها و فرصت های گوناگون در مسیر سازمان خواهد شد.

وی افزود: عدم توجه به تهدیدهای پیش روی شرکت منجر به خلق بحران خواهد شد و ممکن است کارایی و حتی اثربخشی وظایف و ماموریت های آن را تحت تاثیر قرار دهد ، همچنین با توجه به فرصت هایی که ممکن است در آینده پیش روی شرکت قرار گیرد می تواند نقش بسزایی در رشد و تعالی شرکت ایفا کند.

خورسند اظهار داشت: شرکت برق منطقه ای خوزستان با توجه به برنامه ریزی از نظر افق زمانی و نقشِ تغییر و تحولات و شرایط محیطی، اقدام به پیاده سازی برنامه ریزی استراتژیک نموده که در این ارتباط ضمن بررسی و شناسایی مشاوره از خدمات شرکت آریانا جهت پیاده سازی برنامه ریزی استراتژیک استفاده کرده است.

وی تصریح کرد: انجام پروژه پیاده سازی برنامه ریزی استراتژیک در پنج فاز؛ طرح ریزی، تیین استراتژی، توسعه نقشه استراتژی، تدوین کارت امتیازی و تسری استراتژیک تعریف شده که قرار است این پروژه در طول یکسال تدوین و اجرایی گردد.

خورسند گفت: کلیه برنامه ریزی ها و سازماندهی های مرتبط با پروژه توسط همکاران دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری مورد پیگیری قرار می گیرد.

تمام /
تاریخ:
1396/03/31
ساعت:
15:31
کد خبری:
277
تعداد بازدید صفحه:
8
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal