‏مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خوزستان معرفی شد‏
‏مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خوزستان معرفی شد‏
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل این شرکت که معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، مدیرعامل شرکت توانیر و هیات همراه و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان حضور داشتند، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: شرکت برق منطقه ای خوزستان از مهمترین و حساس ترین شرکت های وزارت نیرو است که پُل ارتباطی شبکه برق شمال و جنوب کشور می باشد.
محمد بهزاد افزود: برق خوزستان یکی از نقاط حیاتی و استراتژیک در کشور است که باید به آن توجه شود همچنین کار در صنعت برق خوزستان با توجه به شرایط گرم و شرجی آن بسیار سخت و حساس است.
وی ادامه داد:ظرفیت نصب شده در خوزستان بیش از 12 هزار مگاوات است که نسبت به تعداد مشترکین رقم بسیار بالایی است که این آمار نشان می دهد به ازاء هر مشترک 7 کیلوولت قدرت نصب شده در خوزستان وجود دارد.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی اظهار داشت: در چهار سال گذشته 1000 میلیارد تومان در صنعت برق خوزستان سرمایه گذاری شده و برای سال آینده نیز 300 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
وی در ادامه از زحمات های مسعود معین پور تقدیر کرد و گفت: از همه مجموعه صنعت برق خوزستان و مسئولان استانی می خواهم با آقای مهندس جانقربان همکاری داشته باشند تا ان شاء ا... بتوانیم با تعامل و همکاری بیشتر کارهای بهتری در سطح استان خوزستان انجام دهیم .
بهزاد تصریح کرد: جانقربان از ذخیره های صنعت برق کشور و از نیروهای پرتلاش در این مجموعه می باشد.
دیگر سخنران این مراسم مدیرعامل شرکت توانیر بود که در سخنانی گفت: تعمیرات واحدهای نیروگاهی در سطح کشور انجام شده و آمادگی خوبی برای تابستان وجود دارد.
همایون حائری افزود: برق منطقه ای خوزستان به دلیل وجود گرمای مستمر در استان، صادرات برق، قرار داشتن نیروگاههای برق آبی و وجود نیروهای متخصص و فنی دارای ویژگی های خاصی در مقایسه با سایر برق های منطقه ای کشور است.
وی تصریح کرد: استان های خوزستان ، بوشهر هرمزگان از جمله استان هایی هستند که مصرف برق آن به دلیل شرایط خاص بسیار بالاست و باید سرمایه گذاری بیشتری در این استان ها انجام شود.
حائری از مدیرعامل سابق برق منطقه ای خوزستان تقدیرکرد و گفت: مدیرعامل جدید برق منطقه ای خوزستان فردی پیگیر و زحمتکش است که برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.
معاون عمرانی استانداری خوزستان نیز در این مراسم گفت: صنعت برق خوزستان توانسته همپای دیگر ببخش ها در مسیر توسعه وحتی بیشتر از آن گام برداری و این به دلیل وجود همگرایی در میان مجموعه صنعت برق است.
پویا افزود: باید در مجموعه برق از همه ظرفیت ها استفاده کرد و کسانی که می خواهند در استان کار بکنند باید از تمام مشکلات و تنگناهای استان اطلاع داشته باشند و این بینش باید جامع و قوی باشد.
وی اضافه کرد: معین پور از نیروهای ارزشمند و خاص استان است که در دوران خدمتشان از از هیچ گونه ایثاری دریغ نکردند و آنچه در توانش بوده تاکنون در طبق اخلاص گذاشته است.
وی خاطر نشان کرد: جانقربان نیز از نیروهای پر تلاش ارزشمند هستند که برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی موفیت دارم.
مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در سخنانی اظهار داشت: ذره ذره وجود من با صنعت برق خوزستان گره خورده و امیدوارم بتوانم در مسئولیت جدید، شرکت برق منطقه ای خوزستان را به جایگاه رفیع خود برسانیم.
محمود جانقربان افزود: اهمیت و جایگاه صنعت برق بیشتر بیش از سایر انواع انرژی است به طوریکه مهمترین زیر ساخت کشور به شمار می رود و یکی از ارکان توسعه کشورها به شمار می رود.
وی گفت: خوزستان با توجه به وجود صنایع بزرگ مصرف بالای برق به دلیل شرایط خاص آب و هوایی دومین استان مصرف کننده برق کشور بعد از استان تهران است.
مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه ای خوزستان ادامه داد: نیروگاه رامین نقش مهمی در تامین برق خوزستان دارد و یکی از بهترین نیروگاههای کشور است.
وی در خصوص اهمیت و جایگاه نیروی انسانی در پیشبرد اهداف شرکت ها اظهار داشت: نیروی انسانی سالم، پویا و متخصص سازمانی پاک ، مبتکر و فعال می سازد و انتخاب مسئولان بر اساس اخلاق، شایسته سالاری خواهد بود.
همچنین مسعود معین پور گزارشی از عملکرد خود در چهار سال فعالیت در شرکت برق منطقه ای خوزستان ارائه داد.

تاریخ:
1391/12/24
ساعت:
14:48
کد خبری:
27
تعداد بازدید صفحه:
15
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal