‏سرپرست معاونت طرح­های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد / تحقق 90 درصدی جذب منابع داخلی درسال 1395‏
‏سرپرست معاونت طرح­های توسعه شرکت برق منطقه ای خوزستان خبر داد / تحقق 90 درصدی جذب منابع داخلی درسال 1395‏
سرپرست معاونت طرح­های توسعه برق شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان گفت: معاونت طرح­های توسعه برق موفق به جذب اعتبار منابع داخلی بیش از 90 درصد نسبت به اعتبار مصوب درسال 95 گردیده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مهدی ابوعلی گله داری در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: در موافقت نامه طرح انتقال نیرو که هر ساله فی ما بین شرکت برق منطقه ای خوزستان و سازمان برنامه و بودجه کشور منعقد می شود میزان اعتبارات از محل منابع داخلی و منابع عمومی قابل وصول می باشند که منابع داخلی بیشترین محل جذب اعتبار بوده و در اختیار شرکت­ها می باشد .

وی اضافه کرد : درسال 95 منابع داخلی تعریف شده جهت شرکت برق منطقه ای خوزستان بالغ بر 1164 میلیارد ریال مصوب شده بود که با عملکردی بالغ بر 1046 میلیارد ریال موفق شدیم 90 درصد اعتبارات مصوب راجذب نماییم که رشدی حدود 174 درصدی نسبت به میزان جذب اعتباردر سال 94 را نشان می دهد .

گله داری تصریح کرد: میزان اعتبار از محل منابع داخلی در سال 94 به مقدار 1509 میلیارد ریال بوده که میزان جذب در همین سال 604 میلیارد ریال یعنی حدود 40 درصد را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در موافقت نامه طرح انتقال نیرو سال 96 ( سال اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال ) میزان اعتبار منابع داخلی پیش بینی شده حدود 1063 میلیارد ریال می باشد .

تمام /
تاریخ:
1396/03/10
ساعت:
14:07
کد خبری:
264
تعداد بازدید صفحه:
8
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal