‏قهرمانی شطرنج باز شرکت برق منطقه ای خوزستان درمسابقات شطرنج صنعت آب و برق استان‏
‏قهرمانی شطرنج باز شرکت برق منطقه ای خوزستان درمسابقات شطرنج صنعت آب و برق استان‏
شطرنج باز شرکت برق منطقه ای خوزستان درمسابقات شطرنج صنعت آب و برق استان گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مسابقات شطرنج صنعت آب و برق استان گرامیداشت سالروزآزادسازی خرمشهربا حضور25 شطرنج باز در بخش آقایان به روش سوییسی و 6 شطرنج باز در بخش بانوان به روش دوره ای برگزار شد.

بر پایه این گزارش ، در پایان این مسابقات که به میزبانی هیئت ورزش صنعت آب و برق خوزستان و با همکاری اداره ورزش شرکت برق منطقه ای خوزستان انجام شد در بخش آقایان مهران امانی از شرکت برق منطقه ای خوزستان با کسب حداکثرامتیاز ( 6 امتیاز از 6 بازی) مقتدرانه عنوان نخست ابن رقابت ها را به دست آورد.

همچنین در بخش آقایان هرمزباقری زاده (نیروگاه رامین) و سالم حزبه ئیان (سازمان آب و برق خوزستان) به مقام های دوم و سوم و در بخش بانوان، ایران سلطانی (نیروگاه رامین)، مریم بهرام رفیعی(شرکت توزیع برق اهواز) و اشرف السادات کاشانی(سازمان آب و برق خوزستان) به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

شایان ذکر است این مسابقات به سرداوری آقای مجتبی یوسفی و داوری آقای شهرام گوهرچین و خانم وکیلی در محل مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب وبرق خوزستان برگزارشدند.
تاریخ:
1396/03/09
ساعت:
14:02
کد خبری:
263
تعداد بازدید صفحه:
9
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal