‏کوهپیمایی کارکنان مرد شرکت برق منطقه ای خوزستان به ارتفاعات مال آقا درشهرستان باغملک‏‏
‏کوهپیمایی کارکنان مرد شرکت برق منطقه ای خوزستان به ارتفاعات مال آقا درشهرستان باغملک‏‏
تعداد 32 نفر از آقایان شاغل در شرکت برق منطقه ای خوزستان به ارتفاعات مال آقا در شهرستان باغملک صعود کردند .

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز یک برنامه کوهپیمایی ویژه آقایان در ارتفاعات روستای مال آقا شهرستان باغملک با حضور 32 نفر از همکاران بازنشسته و شاغل در شرکت انجام گرفت.

در ابتدای این مسیرکوهپیمایی جهت آشنایی بهتر شرکت کنندگان توصیه های آموزشی و تکنیکی مقدماتی کوهنوردی توسط مرید طهماسبی مسئول انجمن و مربی کوهنوردی شرکت ارایه شد.سپس شرکت کنندگان در یک هوای ابری بهاری به طی مسیر پرداختند.

گفتنی است، استقبال و حضور پر نشاط تعدادی از معاونین و مدیران ارشد شرکت، از نکات جالب توجه این برنامه تفریحی و ورزشی بود.

شایان ذکر است، این برنامه با مساعدت معاونت مالی و امور پشتیبانی، مدیر امور مهندسی و خدمات عمومی، مدیر امور ترابری و همکاری مدیریت حراست و امور محرمانه برگزار گردید .

خاطرنشان می گردد: منطقه مال آقا ، روستایی درشهر قلعه تُل از توابع شهرستان باغملک یکی از مناطق خوش آب و هوای استان خوزستان می‌ باشد.

این روستای گردشگری در منطقه ‌ای کوهستانی از سلسله جبال زاگرس واقع شده که رودخانه‌ ای مواج و سرد از کنار آن می ‌گذرد و مسیرفرح بخش و زیبایی را ایجاد کرده است به همین دلیل همه ساله بویژه در دو فصل بهار و تابستان ده ها هزار نفر ازدور ترین نقاط خوزستان و استان های همجوار برای گذراندن اوقات فراغت و سیاحت به این مکان خوش آب و هوا سفر می‌کنند.


تمام
تاریخ:
1396/02/24
ساعت:
11:13
کد خبری:
258
تعداد بازدید صفحه:
7
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal