با حضورمشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده /جلسه هم اندیشی مشترک بانوان شاغل در شرکت های صنعت آب و برق خوزستان برگزارشد‏
با حضورمشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده /جلسه هم اندیشی مشترک بانوان شاغل در شرکت های صنعت آب و برق خوزستان برگزارشد‏
جلسه هم اندیشی مشترک بانوان شاغل در شرکت های صنعت آب و برق خوزستان با مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده در سالن اجتماعات گیت بوستان اهواز برگزار شد.

به گـزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان،شهنار احمدی روزبهانی مشاورمدیرعامل این شرکت و دبیر کمیته استانی مشاوران امور زنان صنعت آب و برق استان در این نشست گفت: کمیته استانی از سال 89 با حضور مشاوران شرکت های صنعت آب و برق استان تشکیل شده و تاکنون 52 جلسات دوره ای برگزار کرده است.

وی افزود: برخی از اهداف تشکیل این کمیته شامل بررسی مسائل و مشکلات بانوان، بررسی و پیگیری آیین نامه اجرایی توسعه مشارکت زنان، ابلاغ بخشنامه ها و دستور العمل ها ، انسجام و هماهنگی در خصوص اجرای برنامه های مختلف علمی، فرهنگی ، مذهبی و ...، استفاده از امکانات رفاهی و تجهیزات ورزشی شرکت ها، هماهنگی در برگزاری مراسم مشترک،برگزاری دوره های آموزشی، سمینارها، همایش ها با همکاری مشترک شرکت ها، بستر سازی مناسب جهت بهره مند شدن از امکانات شرکت ها و... هستند.

احمدی روزبهانی همچنین به ارایه گزارشی از مهمترین فعالیت های کمیته استانی و مسائل و مشکلات مطرح شده توسط بانوان پرداخت.

در این جلسه هم اندیشی، فرانک موسوی مشاور استاندار خوزستان و فاطمه قیومی مشاور وزیرنیرو در امور زنان و خانواده نیز سخنرانی کردند.

از دیگر برنامه های سفر مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده، حضوردر جلسه هم اندیشی با مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق خوزستان بود که در این جلسه فاطمه قیومی از مدیران عامل شرکت ها در زمینه اجرایی نمودن بخشنامه ها و دستور العمل های صادره از وزارت نیرو در خصوص بانوان توسط کمیته استانی تشکرکرد و به بیان مشکلات و پیشنهادات مطرح شده بانوان پرداخت.

وی افزود: احراز پست های مدیریتی توسط بانوان شاغل در استان مایه خوشحالی است و در آینده نزدیک شاهد رشد آمار در این زمینه خواهیم بود.

قیومی اظهار داشت: تمام تلاش خود را در جهت ارتقا جایگاه بانوان،رفع مشکلات آنان، تصویب و اجرایی نمودن بخشنامه های مرتبط با حقوق زنان به کار خواهم گرفت.

تمام /
تاریخ:
1396/02/18
ساعت:
15:04
کد خبری:
255
تعداد بازدید صفحه:
6
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1
  • 2

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal