‏پذیرش دو مقاله از کارمند برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس ها و مجلات بین المللی‏
‏پذیرش دو مقاله از کارمند برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس ها و مجلات بین المللی‏
دو مقاله قائم آقایی از کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان در کنفرانس های بین المللی پذیرش، ارائه و در مجلات بین المللی چاپ شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، مقاله " بررسی زیر ساخت­ ها و فرآیند مدیریت دانش در شرکت برق منطقه ای خوزستان " در اولین کنفرانس بین المللی تکنیک­ های مدیریت و حسابداری پذیرش و بصورت سخنرانی ارائه گردید.

شایان ذکراست این مقاله در ردیف مقالات برتر کنفرانس قرار گرفت و موفق به دریافت گواهینامه بین المللی IQS از موسسه ASCB انگلستان و تندیس مقاله برتر کنفرانس شد.

در بخشی از این مقاله آمده است: در گذشته ­ای نه چندان دور قدرت و مزیت رقابتی یک سازمان یا جامعه ­ی انسانی، دسترسی بیشتر به منابع مادی محسوب می ­شد، اما از دهه ­1970 و همزمان با پیدایش مدیریت دانش تا کنون، شرایط به کلی متحول شده و دانش سرمایه ­ای حیاتی محسوب می شود.

همچنین مقاله "شناسایی تاثیر مدیریت کیفیت ایزو 9001 بر نوآوری محصول و عملکرد مالی با واسطه عدم اطمینان محیطی" در مجله ISI، Bulletin de la Société Royale des Sciences de Lièg"" کشور بلژیک چاپ شد.

در قسمتی از این مقاله آمده است:امروزه کسب اطمینان از کیفیت محصول و خدمات، اهمیتی حیاتی در اقتصاد بین­ المللی پیدا کرده است. به عبارتی،ثبات و رشد شرکت­ ها در بازارهای ملی و جهانی به میزان درجه برآورده ­سازیِ نیازمندهای محصول(کیفیت) از دیدگاه مشتری بستگی دارد. در این راستا سیستم­ های مدیریت کیفیت، یکی از ابزارهای مناسبی است که برای فراهم آوردن مداوم و تکرارپذیر سطح کیفیت مورد انتظار وارد عرصه شده است.

گفتنی است، قائم آقایی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاداسلامی واحد اهواز و از کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان می باشد.
تاریخ:
1396/02/16
ساعت:
15:23
کد خبری:
251
تعداد بازدید صفحه:
11
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal