تعدادی از بانوان شاغل با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان دیدار کردند‏
تعدادی از بانوان شاغل با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان دیدار کردند‏
تعدادی از بانوان شاغل در شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با مدیرعامل دیدار و به بیان مشکلات و دیدگاههای خود پرداختند.

به گـزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در این دیدار محمود دشت بزرگ گفت: در این شرکت بانوان از ظرفیت های بالایی برخوردار هستند و این یک امتیاز بزرگ برای رسیدن به اهداف متعالی مجموعه وزارت نیرو محسوب می شود.

وی افزود: در خصوص انتصاب خانم ها در پست های مدیریتی هیچ محدودیتی وجود ندارد و افراد براساس توانمندی و شایستگی منصوب می شوند.

دشت بزرگ خاطرنشان کرد: همه تلاش مجموعه شرکت در این است که شأن و جایگاه بانوان در محیط کاری همراه ‏با آرامش باشد تا آنها بتوانند در عرصه خدمت‌رسانی به مردم فعالتر باشند.‏

وی با بیان اینکه الگوی زنان ما حضرت فاطمه (س) است، اظهار ‏داشت: در انقلاب اسلامی نقش زن، نقشی اثرگذار و ماندگار است که این موجب شده زنان بتوانند در همه عرصه‌ها حضور داشته باشند.

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در ادامه این جلسه خاطر نشان کرد: در تدارک هستیم مشکلات مربوط به بانوان در محیط های کاری را برطرف کنیم به همین منظور چندین فضای ورزشی جهت فراهم نمودن زمینه نشاط و شادابی کارکنان در دست اجرا می باشند که در آینده به بهره برداری خواهند رسید.

در ادامه این جلسه شهناز احمدی روزبهانی مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده شرکت برق منطقه ای خوزستان گزارشی از فعالیت های امور بانوان، مشکلات و درخواست های همکاران شاغل را به مدیرعامل ارایه داد.

وی برخی از برنامه های امور زنان و خانواده را، اجرای کامل بندهای آیین نامه اجرایی توسعه مشارکت زنان، به روز نمودن بانک های اطلاعاتی بانوان شاغل، تلاش در راستای حفظ حقوق و حرمت بانوان خودسرپرست، برنامه ریزی و همکاری در اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در راستای ارتقای سطح آگاهی و دانش همکاران، برگزاری جشن ها و مراسم به مناسبت های مختلف فرهنگی، توانمند سازی زنان شاغل از طریق ارایه آموزش های مورد نیاز، توسعه و مشارکت زنان و خانواده همکاران در اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف برق ، فراهم نمودن امکان بازدید زنان شاغل از طرح ها و تاسیسات صنعت آب و برق استان ، تمرکز بر شناسایی و انعکاس مشکلات کاری زنان شاغل و تلاش در راستای رفع مشکلات و تشکیل جلسات کمیته استانی به عنوان دبیرکمیته انسجام بخشی مشاورین امور زنان و خانواده شرکت های صنعت آب و برق عنوان کرد.

در پایان این جلسه، افراد حاضر به نمایندگی به بیان مشکلات و درخواست های بانوان شاغل پرداختند.

تمام /
تاریخ:
1396/01/28
ساعت:
12:01
کد خبری:
240
تعداد بازدید صفحه:
12
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal