‏مدیرعامل شرکت توانیر: نقشه راه تامین برق خوزستان باید تدوین شود‏
‏مدیرعامل شرکت توانیر: نقشه راه تامین برق خوزستان باید تدوین شود‏
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، همایون حائری در جلسه بررسی وضعیت تولید، انتقال و تامین برق شبکه جنوب و جنوبغرب کشور افزود: این جلسات هم اندیشی باید بیشتر برگزار شود تا در تابستان 92 مشکلی در تامین برق مشترکین نداشته باشیم که مستلزم رسیدن به این هدف، داشتن برنامه ریزی منسجم است .

وی ادامه داد: 95 درصدتعمیرات اساسی نیروگاههای برق انجام گرفته و هم اکنون واحدها در وضعیت مطلوبی به سرمی برند که امیدواریم تعمیرات تمام واحدهای نیروگاهی تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده به اتمام برسد تا با آمادگی کامل به استقبال تابستان برویم .

حائری اظهارداشت: پروژه های خوبی در بخش پست ها و خطوط نیزبرای تابستان 92 تعریف شده که اگر تا قبل از تابستان وارد مدار نشوند نتیجه آنها برای مشترکان ملموس نخواهد بود .

وی با تقدیر از اقدامات شرکت های توزیع تصریح کرد: شرکت های توزیع نیروی برق خوزستان، اهواز و کهگیلویه و بویراحمد فعالیت های خوبی در چند سال اخیر در حوزه مدیریت مصرف برق داشته اند.

در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در سخنانی گفت : شبکه برق خوزستان در طول هشت سال دفاع مقدس صدمات زیادی دیده بودکه با تلاش متخصصان داخلی امروز این شبکه در وضعیت مطلوبی به سر می برد .

مسعود معین پور افزود: استان خوزستان دارای شرایط ویژه به خصوص وجود روزهایی با دمای بالای 50 درجه است به طوری که پیک بار لحظه ای شبکه در تابستان امسال در روز دوم مرداد با 7068 مگاوات به وقوع پیوست .

وی در خصوص پیش بینی بار سال 92 گفت: براساس رشد 5/8 درصدی پیک بار، پیش بینی می شود این میزان سال آینده به 7250 مگاوات برسد .

وی در خصوص مصوبات سفرهای ریاست جمهوری به خوزستان نیز گفت: در این سفرها احداث 5 نیروگاه مصوب شده که فقط نیروگاه خرمشهر و توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی آبادان انجام گرفته و امیدواریم با احداث نیروگاههای دیگر 12030 مگاوات به ظرفیت تولید نیروگاههای خوزستان افزوده شود.

همچنین مدیران عامل شرکت های توزیع نیروی برق خوزستان، اهواز و گهگیلویه وبویراحمد گزارشی از وضعیت شبکه دربخش توزیع ارائه دادند. تمام /
تاریخ:
1391/12/16
ساعت:
19:29
کد خبری:
24
تعداد بازدید صفحه:
14
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal