‏معاون منابع انسانی:آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان 10 و 11 اسفند برگزار می شود‏
‏معاون منابع انسانی:آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان 10 و 11 اسفند برگزار می شود‏
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، کیوان خورسند در گفت و گو با خبرنگار این شرکت افزود: داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون را در روزهای 8 و 9 اسفند ماه از طریق پایگاه اینترنتی www.azmoon-niroo.ir دریافت کنند.

وی ادامه داد: در آزمون استخدامی شرکت برق منطقه ای خوزستان حدود 15 هزار و 500 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد 367 نفر در رشته های شغلی اعلام شده پس از قبولی در آزمون و طی مراحل مصاحبه و گزینش جذب می شوند.

خورسند اظهار داشت: مواد آزمون رشته شغلی نگهبانی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، قانون اساسی و قوانین عمومی کشور است.

وی اضافه کرد: داوطلبان شغل نگهبانی در جلسه آزمون به 110 سوال عمومی در مدت زمان 105 دقیقه پاسخ می دهند.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: همچنین کسانی که دارای مدرک دانشگاهی هستند علاوه بر پاسخگویی به سوالات عمومی باید به سوالات تخصصی نیز که 90 سوال هستند در مدت زمان 95 دقیقه پاسخ دهند.

وی تصریح کرد: محل های آزمون شامل مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب وبرق خوزستان، سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، دانشگاه شهید چمران و آموزش و پرورش هستند که آدرس دقیق محل و ساعت آزمون بر روی کارت ورود به جلسه قید شده است.

خورسند گفت: فرزندان شهدا ، جانبازان بالای 25 درصد ، آزادگان و فرزندان آنها در آزمون شرکت نمی کنند و مطابق سهمیه استخدامی تعیین شده با این دسته از ایثارگران مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد.

وی درباره حضور نیروهای قرارداد کار مشخص و معین در آزمون گفت: این افراد همسان با دیگر افراد شرکت کننده در آزمون باید در جلسه حضور داشته باشند و به سوالات پاسخ دهند.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان همچنین درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون اظهار داشت: اسامی سه برابر پذیرفته شده گان آزمون در مورخ 20/1/92 از طریق سایت www.azmoon-niroo.ir اعلام می شود که پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش حداکثر تا تاریخ 26/6/92 پس از تایید معاونت تحقیقات وزارت نیرو دعوت به کار می شوند.
تمام /
تاریخ:
1391/12/07
ساعت:
12:15
کد خبری:
22
تعداد بازدید صفحه:
19
نویسنده:
روابط عمومی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:3
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal