‏مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوبشرق خبر داد /انجام اقدامات لازم در ناحیه جنوبشرق جهت پایداری شبکه برق‏
‏مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوبشرق خبر داد /انجام اقدامات لازم در ناحیه جنوبشرق جهت پایداری شبکه برق‏
مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوبشرق شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: اقدامات لازم جهت پایداری شبکه در ناحیه جنوبشرق معاونت بهره برداری این شرکت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، حمید رضا زرین جویی در گفتگو با خبرنگار این شرکت اظهار کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی و رطوبت بالا در ناحیه جنوبشرق و جهت مقابله با گرد و خاک احتمالی کار تعویض مقره های چینی به سیلیکونی خطوط (اصلی ماهشهر، چهل مایل و سادلمی) در مهرماه سال جاری انجام شد.

وی ادامه داد: تعداد کل زنجیره مقره های تعویض شده 163 زنجیره مقره کششی و 151 زنجیره مقره عبوری بوده که نقش بسیار زیادی در پایداری و تامین برق مطمئن برای مشترکین ایستگاه سادلمی شامل منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر، اداره بنادر و کشتیرانی بندر امام خمینی، فولاد خوزستان و پتروشیمی فارابی دارد.

مدیر امور بهره برداری ناحیه جنوبشرق همچنین انجام پوشش عایقی پست 400 کیلو ولت فولاد شادگان را یکی دیگر از اقدامات انجام شده در این ناحیه دانست و افزود: با پیگیری های مکرر و با مهیا شدن شرایط شبکه جهت اخذ خاموشی بر روی تجهیزات این پست، عملیات انجام پوشش عایقی اجرایی و در مهرماه سال جاری بدون هیچ گونه حادثه عملیاتی و تجهیزاتی با رعایت کامل به انجام رسید.

زرین جویی اضافه کرد: یکی دیگر از فعالیت های انجام شده در این منطقه برگزاری مانور اطفاء حریق با همکاری گروه آتش نشانی دانشگاه آزاد ماهشهر در فضای باز فاقد تجهیزات ایستگاه اصلی ماهشهر بوده است.

تمام /
تاریخ:
1396/08/17
ساعت:
11:47
کد خبری:
195
تعداد بازدید صفحه:
19
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal