‏برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
‏برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی در شرکت برق منطقه ای خوزستان‏
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و با هدف ترویج روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان مسابقات متنوع ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، این مسابقات به همت قسمت امور ورزش مهندسی و خدمات عمومی معاونت مالی و پشتیبانی ، نمایندگان ورزش نواحی بهره برداری و مدیریت حراست وامور محرمانه این شرکت در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و فوتبال دستی برگزار گردید.

در همین راستا ، درمسابقه فوتبال دستی که با شرکت 20 نفر از کارکنان امور بهره برداری ناحیه جنوب معاونت بهره برداری در محل ایستگاه اصلی آبادان و در قالب تیم های دو نفره برگزار شد، تیم دو نفره آرمان بامراد و علی مذکر مقام اول، محمود باقری و فواد طاهایی مقام دوم و تیم مرتضی عبدالهی پور و حیدرسندی مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در مسابقه شطرنج نیز که با حضور 8 نفر از کارکنان در محل سالن کنفرانس ساختمان شماره دو شرکت برگزار شد،مهدی شرفی فر ( معاونت بهره برداری ناحیه شمال) مقام اول، شهرام گوهرچین ( معاونت برنامه ریزی و تحقیات) و فریدون اشتری ( بازنشسته) مقام دوم مشترک و فریبرز احمدی نورالدین وند ( معاونت مالی و امور پشتیبانی) مقام سوم را کسب نمودند.

در مسابقه فوتبال تنیس روی میز نیز که در سه مرحله با شرکت 24 نفر از کارکنان امور بهره برداری ناحیه کهگیلویه و بویراحمد و در شهرهای یاسوج ( ایستگاه 400- مرحله نخست) و گچساران ( ایستگاه اصلی- مرحله دوم و پایانی) برگزار شد، حکت الله معزز، علی افشاری و میلاد زمانی مقام های اول تا مقام سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است در پایان این مسابقات هدایایی از سوی اداره ورزش به برندگان اهداء شد.

تمام /
تاریخ:
1396/08/20
ساعت:
11:45
کد خبری:
194
تعداد بازدید صفحه:
18
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 129-1

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal