‏به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز تربیت بدنی صنعت آب و برق/ کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان درمسابقات تیر اندازی با هم به رقابت پرداختند‏
‏به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز تربیت بدنی صنعت آب و برق/ کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان درمسابقات تیر اندازی با هم به رقابت پرداختند‏
کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز تربیت بدنی صنعت آب و برق (نخستین چهارشنبه آبان ماه هر سال )در دو دوره مسابقه تیر اندازی در کلاس سالنی 10 متر تفنگ بادی با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان ، این مسابقات با هدف بالا بردن سطح آمادگی دفاعی و ایجاد انگیزه بخصوص در این رشته ورزشی هیجان آور در بین کارکنان بوده که با همت و تلاش اداره ورزش و همکاری امور مهندسی وخدمات معاونت مالی و پشتیبانی این شرکت انجام شد.

در این دوره از مسابقات، در بخش خانم ها مریم صفتی به مقام اول ، مریم حبیب زاده مقام دوم و فاطمه جلوداریان مقام سوم را به دست آوردند.

همچنین در بخش آقایان نیز احسان غریب رضا ، هادی کرم بنا و نورالله نوری نژاد به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند ، که در پایان به نفرات اول تا سوم هر گروه جوایز نفیسی اهدا گردید.

شایان ذکر است غلامرضا غلامی از کارکنان معاونت طرح های توسعه برق این شرکت مسوول هماهنگی و برگزاری این مسابقه تیراندازی بود.

گفتنی است شرکت برق منطقه ای خوزستان دارای پتانسیل خوبی از نظر استعداد تیراندازی در بین پرسنل و مدیران برخوردار می باشد که امید است درآینده شاهد شکوفایی هرچه بیشتر این رشته جذاب ورزشی در این شرکت باشیم .

تمام /
تاریخ:
1396/08/27
ساعت:
11:38
کد خبری:
190
تعداد بازدید صفحه:
17
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط

  • 125

برچسب ها
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal