جلسه تودیع ومعارفه مدیر امور بهره برداری ناحیه شمالِ شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏
جلسه تودیع ومعارفه مدیر امور بهره برداری ناحیه شمالِ شرق شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏
جلسه تودیع ومعارفه مدیرجدید امور بهره برداری ناحیه شمال ِشرق با حضور معاون بهره برداری، مشاور معاونت در امور انتقال، مدیریت بهره برداری انتقال، مدیر حراست فیزیکی، شرکت تعمیرات و مجموعه پرسنل درامور بهره برداری ناحیه شمال ِشرق برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، مسعود قنواتی معاون بهره برداری با بررسی وضعیت شبکه انتقال و فوق توزیع در منطقه و قدردانی از پرسنل و اقدامات انجام شده، گفت: این ناحیه از مناطق کمتر توسعه یافته استان بوده و همکاران شرکت با وجود شرایط سخت کار در منطقه، با تلاش شبانه روزی توانستند فعالیت خوب و مهمی در این امور به نتیجه برسانند و با خدمت رسانی شایسته و تأمین برق مطمئن و پایدار برای همه مشترکان زمینه آسایش و زیرساخت های رفاه اجتماعی را فراهم کنند.

در ادامه این جلسه، ضمن تشکر از زحمات محسن مرادی مدیر قبلی ناحیه شمال ِشرق، محسن علی پناهی طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به عنوان مدیر امور بهره بردای ناحیه شمال ِشرق منصوب گردید تا تحت نظر مدیریت بهره برداری انتقال در معاونت بهره برداری انجام وظیفه نمایند.

همچنین در این آیین تودیع و معارفه، محسن مرادی که 9 سال مدیریت بهره برداری ناحیه شمال ِشرق را بر عهده داشت، ضمن تشکر از همکاران خود در امور بهره برداری این ناحیه برای محسن علی پناهی در مسئولیت جدید آروزی موفقیت کرد.

محسن علی پناهی نیز ضمن تشکر از زحمات محسن مرادی، ابراز امیدواری کرد که در جهت پایداری شبکه و برق رسانی مطمئن به هموطنان از هیچ گونه تلاشی دریغ نورزد.

تمام /
تاریخ:
1396/08/23
ساعت:
11:36
کد خبری:
188
تعداد بازدید صفحه:
25
نویسنده:
حسن دهقانی
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط


  برچسب ها
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal